فهرست
چرا دایی پدیده لیگ برتر را از پرسپولیس بیرون کرد؟
چرا دایی پدیده لیگ برتر را از پرسپولیس بیرون کرد؟

چرا دایی پدیده لیگ برتر را از پرسپولیس بیرون کرد؟

آی اسپورت - روزبه چشمی یکی از سوژه های مهم فصل نقل و انتقالات است. بازیکن صبا حالا تیم های زیادی را خواهان خود می بینید و جزو بازیکنانی است که هم استقلال او را می خواهد هم پرسپولیس. چشمی در انتظار مشخص شدن وضعیت صبا است تا تیم آینده اش را مشخص کند چرا که صبا برای صدور رضایتنامه او 600 میلیون می خواهد.
چشمی در شرایطی مورد توجه پرسپولیس قرار گرفته که محصول تیم های پایه این باشگاه بوده و طبیعتا پرسپولیس نباید برای استفاده از بازیکن تیم های پایه اش پولی بدهد اما یک اتفاق باعث شده که او از پرسپولیس دور شود تا حالا برای بازگشت به این تیم، مدیران پرسپولیس مجبور به پرداخت چند صد میلیون تومان شوند.
چشمی در گفتگو با ایسنا دلیل جدایی اش از پرسپولیس را اینگونه توضیح داده: «سال 92 و بعد از شکست پرسپولیس مقابل سپاهان در فینال جام‌حذفی، علی دایی سرمربی تیم شد. آن موقع عضو تیم‌ملی جوانان بودم و دایی گفته بود چشمی را نمی‌شناسم و برای اضافه شدن به تیم باید تست بدهد. آن زمان بازیکن تیم‌ملی جوانان بودم و از بازیکن ملی‌پوش در سایر تیم‌ها تست نمی گرفتند. بعد از آن با لطف رویانیان رضایت‌نامه‌ام را گرفتم و به صبا رفتم.»


کد خبر: 9408
     
آی اسپورت
2015-06-26 12:15:18
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر