فهرست
ترنسفرهایِ تابستانی: پوگبا و اشنایدرلین در راهِ منچستر
ترنسفرهایِ تابستانی: پوگبا و اشنایدرلین در راهِ منچستر

ترنسفرهایِ تابستانی: پوگبا و اشنایدرلین در راهِ منچستر

آی‌اسپورت – اشنایدرلین، هافبکِ فرانسویِ ساوتهمپتون که یک فصلی است قصد دارد، سنت مری را ترک کند، حالا بیش از گذشته به آرزویش برایِ بازی در چمپیونز لیگ نزدیک شده است. تقریبا تمامِ روزنامه‌هایِ انگلیسی خبر از پیشنهادِ رسمیِ 25 میلیون پوندیِ منچستر یونایتد برایِ اشنایدرلین شده‌اند و اینطور که به نظر می‌رسد، او هم بعد از ناتانیال کلاین که به لیورپول پیوست، تیمِ رونالد کومن را ترک خواهد کرد. البته دیگر گزینه‌یِ لویی ون گال برایِ کمک به مایکل کریک در پستِ هافبکِ میانی باستین شواین‌اشتایگر است. اما احتمالِ پیوستنِ اشنایدرلین به اولدترافورد بسیار بالاتر است.
از سویِ دیگر روزنامه‌یِ گاتزتا دلو اسپورت هم خبر از پیشنهادِ 60 میلیون پوندیِ منچستر سیتی برایِ پل پوگبا داده است. به گزارشِ این روزنامه باشگاهِ یوونتوس در آستانه‌یِ قبولِ این پیشنهاد است، اتفاقی که اگر بیفتد، تکلیفِ یکی از داغترین داستان‌هایِ ترنسفرِ تابستانیِ امسال مشخص خواهد شد.
با اینکه بپه ماروتا مدیرِ یوونتوس چند روز پیش اعلام کرده بود که ستاره‌یِ 22 ساله‌شان فروشی نیست، اما سیتی قصد دارد هرطوری شده با به خدمت گرفتنِ پوگبا و رحیم استرلینگ تیمش را برایِ جدالِ قهرمانیِ فصلِ آینده آماده کند.
 
 
کد خبر: 9409
 
 
     
آی اسپورت
2015-06-26 10:38:24
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر