فهرست
گواردیولا: محبوبیت برای من مهم‌تر از فتح جام است
گواردیولا: محبوبیت برای من مهم‌تر از فتح جام است

گواردیولا: محبوبیت برای من مهم‌تر از فتح جام است

"پپ گواردیولا" سرمربی اسپانیایی باشگاه بایرن مونیخ که سابقه 3 قهرمانی در لالیگا و 2 قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا با بارسلونا و 2 قهرمانی در بوندس لیگا به همراه بایرن مونیخ را دارد در مصاحبه جدید خود اعلام کرده که دوست داشته شدن از جانب هواداران برایش بیشتر از کسب جام ارزش دارد.  سرمربی 44 ساله باواریایی‌ها گفت:
«می‌خواهید بدانید که من در زندگی شخصی و حرفه‌ای خود چه چیز را بیش از همه می‌خواهم؟ اینکه دوست داشته شوم و به دنبال چیزی بیشتر از این نیستم. این چیزی است که من می‌خواهم، یک حس دوست داشتنی. واقعاً می‌گویم من دغدغه کسب جام را ندارم.»
 "گواردیولا" اعتراف کرد که گاهی اوقات برای یک مربی انتقال انگیزه و احساسات به بازیکنانش کار سختی است به خصوص زمانی که پای بازیکنان نیمکت‌نشین در میان باشد.
« اگر شما تعدادی بازیکن را نیمکت‌نشین کنید، آنها را آزرده خاطر کرده‌اید، چون فکر می‌کنند که دوست‌شان ندارید. آنها به این بُعد قضیه فکر نمی‌کنند که نیمکت‌نشین شدن‌شان بنا به دلایل فنی بوده است نه به خاطر اینکه محبوب نیستند.»
 هافبک پیشین تیم فوتبال بارسلونا همچنین فاش کرد که برای انگیزه دادن به یکی از بازیکنانش که نام او را نگفت، با یک گپ خصوصی برای تأکید اهمیت وی بر بازی تیم، سبب شده که رویکرد آن بازیکن کاملاً دگرگون شود.
« او را به یک کافه بردیم و با هم درباره زندگی و نه مسائل فوتبالی حرف زدیم. در بازی بعدی تیم آن بازیکن دو گل از چهار گل تیم ما را به ثمر رساند. او احساس خاصی داشت، چون فکر می‌کرد که دوست داشته شده است.»
     
آی اسپورت
2015-06-26 11:35:16
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر