فهرست
گزارش ویژه: دعواهای احتمالی فصل جدید استقلال/ پادشاهانی که در یک تیم نمی‌گنجند!
گزارش ویژه: دعواهای احتمالی فصل جدید استقلال/ پادشاهانی که در یک تیم نمی‌گنجند!

گزارش ویژه: دعواهای احتمالی فصل جدید استقلال/ پادشاهانی که در یک تیم نمی‌گنجند!

آی اسپورت- این روزها صحبت‌های زیادی از آمدن بازیکنانی به استقلال می‌شود که هرکدام با داشتن سابقه‌ی چندین سال پوشیدن پیراهن این تیم، دچار اختلافات شدیدی هم با هم می‌باشند. گزینه‌هایی که در این روزها مطرح هستند خبر از بازگشت مهدی رحمتی، جواد نکونام و همین‌طور فرهاد مجیدی به عنوان دستیار سرمربی می‌دهند. بازیکنانی که موضوع اختلافاتشان به خوبی در گوشه‌ی ذهن هواداران استقلال جای دارد و شاید باور اینکه روزی هرکدام با یکدیگر آشتی کنند دور از ذهن باشند. نمونه‌ای از این اختلافات را مرور می‌کنیم که معمولا مهدی رحمتی و جواد نکونام یک سر این دعواها هستند!
 
مهدی رحمتی – جواد نکونام
رحمتی همواره پای ثابت اردوهای تیم ملی بوده اما مرد شماره 1 تیم ملی و کیروش به ناگاه از تیم ملی خداحافظی کرد و دیگر موفق نشد این پیراهن مقدس را بر تن کند. رحمتی علت حذف خود را از چشم مشاور و دوست صمیمی کیروش در تیم ملی می‌دانست! و این باعث اختلاف این دو بازیکن بود. در استقلال هم در گیرودار گزینه‌های بستن بازوبند کاپیتانی از میان یکی از پیشکسوتان این تیم، در نهایت با تصمیم قلعه‌نویی تکه پارچه‌ی زرد رنگ بر بازوی رحمتی بسته شد. مسائل دیگری که میان این دو پیش آمد باعث شد اختلافات این دو بازیکن هر روز بیشتر و بیشتر شود. اما هرچقدر هم رحمتی و نکونام با هم دچار اختلاف باشند، مشکل مشترک آنها با سرمربی سابق استقلال قابل کتمان نیست.
 
مهدی رحمتی – امیر حسن صادقی
زمانی که رحمتی از تیم ملی دور شد و این اتفاقات را از جانب کاپیتان تیم ملی می‌دید، سعی بر این داشت تا در گفتگوهای درگوشی این مسئله را به صادقی القا کند که دلیل خط خوردن او می‌تواند همین موضوع باشد. اما پس از ورود نکونام به استقلال مجددا صادقی به تیم ملی دعوت شد تا از این پس ورق برگردد و صادقی در جبهه‌ی نکونام و علیه رحمتی سنگر بگیرد و این دو وارد جنگ با یکدیگر شوند. در این مورد نیز هر چند این دو بازیکن با یکدیگر اختلاف زیادی دارند اما بر سر موضوعی خاص با هم نقطه‌ی مشترک دارند. همان مسئله‌ای که در میان رحمتی و نکونام هم مشترک بود!
 
فرهاد مجیدی – جواد نکونام
اختلاف این دو بازیکن با تجربه بر سر همین مسئله بود! یعنی تجربه! هر دو داعیه بستن بازوبند کاپیتانی را داشتند و هرکدام خود را بزرگتر تیم می‌دانستند. مجیدی که محبوب هواداران استقلال بود و سابقه‌ی پوشیدن چندین سال پیراهن این تیم را داشت و در آن‌سو نیز جواد نکونامی بود که با عنوان کاپیتانی تیم ملی پا به استقلال می‌گذاشت. همین دست مسائل باعث شد در ابتدای فصل مجیدی به استقلال نیاید و از نیم فصل دوم به جمع آبی پوشان اضافه شود. مجیدی و نکونام نیز همانند دو مورد اول در یک موضوع وجه مشترک دارند و با این جمله‌ی نکونام که "دشمن دشمن من، دوست من است" شاید بتوان این دو را دوست یکدیگر نیز دانست!
 
مهدی رحمتی – وحید طالب‌لو
چندان دور از ذهن نیست که دو دروازه‌بان یک تیم با هم اختلاف داشته باشند. همانطوری که در فصل قبل در تیم رقیب سنتی استقلال این اختلافات باعث شد دروازه‌بان موفق‌تر قید این تیم را بزند تا دروازه‌بان ناموفق‌تر جای او را بگیرد! طالب‌لو از نیم فصل دوم فصل قبل به استقلال برگشت و پس از چندین هفته نیمکت‌نشینی، به درخواست خودش در یک بازی دوئل مانند برای استقلال به میدان رفت! حواشی پیش از مسابقه استقلال با پیکان خود نشان داد که طالب‌لو و رحمتی همچنان با هم دچار اختلافات زیادی هستند، جایی که این دو حاضر نشدند در مراسم آغازین بازی با یکدیگر دست دهند. در فصل جدید نیز طالب‌لو شرط حضور خود را این دانست که رحمتی به عنوان بازیکن ثابت استقلال با این تیم قرارداد نبندد!
  ۱  
آی اسپورت
2015-06-26 14:50:25
نظر دهید
۱ نظر
-
جمعه ۵ تیر ۱۳۹۴، ۱۵:۲۱
غلط کردین
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر