فهرست
اعتراض سپیدرود به روز بازی با سپاهان
اعتراض سپیدرود به روز بازی با سپاهان

اعتراض سپیدرود به روز بازی با سپاهان

آی‌اسپورت- در حالی که پیشتر مدیران سازمان لیگ به صورت شفاهی قول مساعد داده بودند تا تاریخ بازی سپیدرود با سپاهان در اصفهان را در روز چهارشنبه یا پنجشنبه برگزار کنند، اما در کمال تعجب و علی رغم تغییر برنامه چهار بازی، این اتفاق شامل حال سپیدرود نگردید.  پس از اعلام برنامه بازی ها و اعتراض باشگاه سپیدرود به فاصله اندک کمتر از چهار روزه بین مسابقه سپیدرود – پیکان که در شامگاه جمعه برگزار شد و مسابقه سپاهان – سپیدرود که باید در روز سه شنبه 31 مرداد ماه برگزار گردد، مدیران برگزاری قول مساعد دادند که تاریخ این مسابقه تغییر خواهد کرد.
اما در کمال تعجب و علی رغم تغییر زمان بازی تیم هایی مانند پیکان، فولاد، استقلال خوزستان و گسترش فولاد که به مانند سپیدرود در روز جمعه به میدان رفته بودند 48 ساعت به تعویق افتاد ولی به درخواست سپیدرود ترتیب اثری داده نشد و اگر قرار بود چنین اتفاقی رخ دهد باید مسابقه سپیدرد-پیکان به مانند سایر تیم ها یک روز زودتر برگزار می‌شد. این اتفاق در حالی افتاده که که باشگاه سپاهان به عنوان میزبان سپیدرود، هم یک روز زودتر مسابقه اش برگزار شده و هم هفته گذشته در خانه به میدان رفتهو سپیدرود مجبور شده بدون تمرین و با یک جلسه ریکاوری در برابر سپاهان قرار بگیرد و با توجه به عدم پرواز مستقیم رشت-اصفهان و بعد مسافت زمینی یقینا این امر موجب بروز کیفیت منفی در روز مسابقه بر تیم سپیدرود خواهد شد.

اینکه چرا سازمان لیگ در تغییر برنامه ها سیاست یک بام و دو هوا را در پیش می گیرد بر باشگاه سپیدرود به شدت پوشیده و مبهم می باشد و این باشگاه منتظر شنیدن دلایل مسئولان سازمان لیگ می باشد.

۲ ۶  
آی اسپورت
2017-08-20 16:27:00
نظر دهید

۶ نظر
مافیای اصفهانی دست به کار شد
يكشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶، ۱۶:۳۸
اولین بازی را با داوری بردند و حریفان اصلی را با داوری متوقف کردند، ساسان انصاری یهویی بخشیده شد و حالا هم می خواهند سپیدرود را قربانی کنند..
اهالی با وجدان فوتبالی یادداشت کنید این کثافت کاری ها را و البته پایان فصل که سهمیه هم نمی گیرند.
۴ ۳
فرهاد
يكشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶، ۱۸:۴۱
ساکت باش جوجه . اخه سپاهان از سپیدرود بترسد که بخواهد مافیا به کار بیاندازد . هویت نداری که جوابت را بدهم
۶
در جواب فرهاد
يكشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶، ۱۹:۵۹
ادب که نداری
حرفی هم برای گفتن نداری
تیمت با داوری ۵ امتیاز گرفته و سپیدرود با زحمت خودش ۳ امتیاز
پایان فصل بهتان می خندیم ههه هههه
۱
فرهاد
يكشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶، ۲۲:۱۷
اخه مرد حسابی بگذار تعداد بازیهای تیمتان در لیگ برتر به تعداد انگشتان یک دست برسد بعد برای پر افتخارترین تیم ایران کری بخوان. هنوز 4 تا بازی لیگ برتری ندارد این تیم بعد بخث مافیا و کمک فدراسیون به سپاهان را پیش می کشد . همانطور که سپیدرود خسته است سپاهان هم خسته است. اختلاف این دوتیم انقدر زیاد است که اگر نوجوانان سپاهان هم به میدان بیایند سپیدرود را می خورند
۵
سپاهان
يكشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶، ۲۲:۲۳
آی اسپورت خوب میسوزی سپاهان افتاده تو مسیر موفقیت حالا تو هی خبر مذخرف بزن
۵
علی رضــا
دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶، ۱۴:۴۳
اگـه قـرار بشه برنامه لیگ هر هفته به خاطر درخـواست تیم هــا تغییر کنه اونوقت دیگه بهش نمی گن " برنامه " می گن " بی برنامگی ".. البته به نظر می رسه این اعلام موضع مدیران باشگاه سپید رود یک نقشه دو سر برد باشه! اگه پیروز میدان شدند که می گن علارغم برنامه ریزی بد ما باز هم پیروز شدیم اگر هم که باختند اونوقت مسولیتشو می اندازند سر برنامه ریزی سازمان لیگ و خودشون رو جلوی هواداراشون تبرئه می کنند..
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر