فهرست

جای خالی والدس و پویول در بارسای 2014

آی اسپورت- ویکتور والدس و کارلس پویول اعلام کرده اند که در تابستان به دورانشان در بارسلونا پایان می دهند . دروازه بان بارسا تصمیمش را فصل قبل اعلام کرد و کاپیتان تیم کاتالان نیز دیروز . هر کدام دلایل متفاوتی داشتند اما به هر حال از فصل بعد ، دیگر با پیراهن آبی و اناری دیده نخواهند شد .

پویول که چهار سال بزرگتر از والدس است ، پانزده سال پیش به تیم اصلی بارسلونا به دست لوئیز فن خال ملحق شد . همان مربی که سه سال بعدش والدس را به تیم اصلی آورد . از سال 2002 دوران مشترک والدس و پویول در بارسلونا آغاز شد و هر دویشان در این دوازده سال در نیوکمپ تبدیل به اسطوره شدند .
سالها بود که عادت کرده بودیم که ترکیب بارسلونا با " والدس ، پویول و ... "‌آغاز شود . به خصوص زمانی که کارلس دفاع راست بود .

حالا و با رفتن والدس و پویول ، تنها بازماندگان بارسایی که فرانک رایکارد ساخت را ژاوی و اینیستا تشکیل خواهند داد . پویول کاپیتان اول است و والدس کاپیتان سوم اما از فصل بعد ،‌ژاوی مالک اول بازوبند خواهد بود و اینیستا نفر دوم . باید دید که جایگزین ها چه کسی خواهند بود اما به نظر می رسد مسی گزینه اصلی است تا تبدیل به یکی از کاپیتان ها شود .

ویکتور و کارلس با هم شش لالیگا ،‌سه چمپیونزلیگ ، دو کوپا ،‌شش سوپرکاپ اسپانیا ، دو سوپرکاپ اروپا ، دو جام باشگاه های جهان در پیراهن بارسا کسب کردند . در پیراهن بارسا نیز یک جام جهانی و یک یورو با هم بردند

     
آی اسپورت
2014-03-05 10:53:30
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر