فهرست

مطبوعات بین المللی : تارزان پویول ، بند را قطع کرد

آی اسپورت- خبر جدایی پویول از بارسلونا با بازتاب های زیادی در مطبوعات ورزشی دنیا همراه بود . در نسخه آنلاین این رسانه ها ، زمزمه هایی در مورد ملحق شدن این بازیکن به لیگ آمریکا مطرح شده است .

ال پایس – اسپانیا :کارلس پویول ، با کلامی منطقی و باثبات ، در یک کنفرانس مطبوعاتی که یک دقیقه و نیم هم طول نکشید ، با بارسا وداع کرد . چند صباحی بود که زمزمه این اتفا شنیده می شد چرا که این مدافع چندان مورد نظر مارتینو نبود . خودش گفته بود که می خواهد تا 40 سالگی فوتبال بازی می کند اما حالا می دانیم که این کار را در بارسلونا نخواهد کرد .

آمریکا - ESPN: پویول بارسا را در تابستان ترک می کند . ویکتور والدس هم در ارتباط با موناکو و منچستر سیتی است . ژاوی هرناندز هم پس از تکذیب مذاکره با نیویورک ردبولز در لیگ آمریکا ، در حال حاضر در  حال مذاکره با تیم رائول گونزالس در قطر است .

اکیپ – فرانسه :پویول با بارسلونا وداغ کرد . کاپیتان اسطوره ای بارسا این تیم را در پایان فصل ترک می کند . مدافع سی و پنج ساله کاتالان این را در کنفرانس مطبوعاتی اعلام کرد . پس از پانزده سال حضور در باشگاه زندگی اش ، پویول به طور مثال ممکن است که به لیگی برود که در آن رقابت کمتر باشد ،‌مثل لیگ ایالات متحده .

بیلد – آلمان :دوره کاپیتان پویول در بارسلونا ،‌پس از نوزده سال با یک پایان شگفت آمیز به پایان رسید . این بازیکن و بارسلونا به توافق دو جانبه برای اتمام قرارداد دست پیدا کردند .

ابولا – پرتغال :" پویول ، بارسا را در پایان فصل ترک می کند . بدون این که چیزی را از آینده اش مشخص کند ، این را اعلام کرد . قول داد که در ماه ژوئن تکلیف آینده اش را مشخص کند :"‌در آن زمان به همه سوالات پاسخ خواهم داد ."


میرور – انگلیس : قهرمان جام جهانی به دو مصدومیت بدشگون زانویش پایان داد . او خود را به عنوان یکی از بهترین و موفقی تارین مدافعان تاریخ بارسا جاودانه کرد .

گاتزتا دلوا اسپورت – ایتالیا :پویول وداع کرد . بی تردید یکی از سمبل های بارسلونا در دنیاست ،‌یک پرچمدار و کاپیتان واقعی . در لیست موفق ترین بازیکنان تاریخ اسپانیا پس از هم تیمیش ،‌ژابی در رده دوم قرار دارد .

اوله – آرژانتین :او بند را قطع کرد . تارزان پویول اعلام کرد که در ماه ژوئن دیگر بازیکن بارسلونا نخواهد بود . این یک تصمیم شخصی بود . مصدومیت ها و مشکلات مداوم اثرش را گذاشت . ممکن است که فوتبالش را در لیگ های درجه پائین تری مثل آمریکا ، قطر ،‌امارات یا موارد مشابه ادامه دهد

     
آی اسپورت
2014-03-05 11:05:10
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر