فهرست
کارشناسان درباره پنالتی نفت: بود؟ نبود؟
کارشناسان درباره پنالتی نفت: بود؟ نبود؟

کارشناسان درباره پنالتی نفت: بود؟ نبود؟

آی اسپورت – نیمه اول بازی استقلال و نفت تهران، تحت تاثیر تصمیم جنجالی اشکان خورشیدی قرار گرفت. داور بازی، برخورد رابسون و آرش رضاوند را پنالتی تشخیص داد و نفتی‌ها در همان دقیقه دوم از حریف‌شان جلو افتادند. بازیکنان و طرفداران استقلال، اعتراض شدیدی به تصمیم داور داشتند و کارشناسان داوری هم نظر متفاوتی نسبت به این صحنه دارند.

غیاثی: من پنالتی ندیدم

من نمی‌دانم داور چرا در دقیقه یک پنالتی گرفت. من که پنالتی ندیدم و از این موضوع واقعا تعجب کردم.

مظفری: کاملا درست بود

خطای دقیقه یک توسط مدافع استقلال صورت گرفت و پشت پای بازیکن نفت تهران زده شد و به همین دلیل یک صحنه ساده از نظر داوری اتفاق افتاده است. شاید به خاطر اینکه مزدک میرزایی در ابتدای بازی متوجه نشد که چرا داور پنالتی گرفته همه تحت تاثیر این موضوع قرار گرفتند ولی از نظر من پنالتی کاملا درست بود.

 رودنیل: تصمیم داور عجیب بود

واقعا این صحنه برایم عجیب بود. دو بازیکن همزمان پایشان بالا آمد و گرفتن چنین پنالتی سختگیرانه بود. من ابتدا تشخیص دادم داور خطای پاس به عقب گرفته است؛ اما به نظر من چنین تصمیمی خیلی سختگیرانه بود. اگر قرار است چنین صحنه‌هایی پنالتی گرفته شود در هر بازی باید 20 پنالتی گرفته و بازی متوقف شود.

جعفری: خورشیدی درست عمل کرد

به نظرم در آن صحنه بازیکن استقلال از پشت، پای بازیکن نفت را زد و خورشیدی به درستی اعلام پنالتی کرد. خورشیدی در جریان بازی جا به جای‌های زیادی دارد و تاکنون قضاوت خوبی داشته است. او نشان داد به یک داور با تجربه تبدیل شده است.

     
آی اسپورت
2016-12-20 18:33:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر