فهرست
دفاع آتیلا حجازی برابر انتقادات: منتقدان با فامیلی من مشکل دارند
دفاع آتیلا حجازی برابر انتقادات: منتقدان با فامیلی من مشکل دارند

دفاع آتیلا حجازی برابر انتقادات: منتقدان با فامیلی من مشکل دارند

آی اسپورت - در شرایطی که قرار است امروز تکلیف آتیلا حجازی و باشگاه استقلال مشخص شود، در شبکه های اجتماعی موجی از انتقاد علیه اضافه شدن پسر اسطوره باشگاه استقلال به کادر فنی این تیم شکل گرفته است. مخالفان آتیلا می گویند او نه در دوران بازیگری نه در دوران مربیگری کارنامه قابل قبولی نداشته که حالا بخواهد روی نیمکت استقلال بنشیند. آتیلا در واکنش به این صحبتها می گوید: "من مدرک A آسیا دارم و چند سالی می شود که مربیگری می کنم. به نظرم این انتقادها منصفانه نیست. خدا شاهد است که من هیچ نیازی به نیمکت استقلال ندارم و بودن با نبودنم در این تیم اصلا اهمیتی ندارد. در مورد سابقه بازیگری هم باید بگویم مثلا مارادونا که بازیکن فوق العاده ای بوده، حالا مربی موفقی شده؟ البته برعکسش هم وجود دارد. یکی مثل مورینیو اصلا بازیکن نبوده اما حالا جزو بهترین مربیان دنیاست."
آتیلا دلیل این همه انتقاد را می داند: "منتقدان با نام خانوادگی من مشکل دارند. بالاخره منافع یکسری افراد قطع شده و حق دارند که چنین حرفهایی را بزنند."
از او درباره احتمال موفقیت مظلومی در استقلال می پرسیم. اینکه او در تیم های قبلی خود کارنامه موفقی نداشته. پاسخ حجازی را بخوانید:" هیچ مربی ای حاضر نبود در 8 بازی هدایت تیم آلومینیوم را به عهده بگیرد اما مظلومی این کار را انجام داد. در مس کرمان هم که او فقط 12 بازی هدایت تیم را به عهده داشت. اگر در کل فصل هدایت این دو تیم به عهده مظلومی بود، آن وقت حرف منتقدان، منطقی به نظر می رسید."
آتیلا صحبت‌هایش را اینگونه به پایان می رساند:" اگر به مانند مربیان قبلی از مظلومی حمایت شود، او در استقلال موفق خواهد شد. پارسال استقلال در بازیهای زیادی نتیجه نگرفت اما هیچ صحبتی از اولتیماتوم به سرمربی و از این حرفها نشد. امسال هم اگر این حمایت وجود داشته باشد، مظلومی می تواند با استقلال موفق شود"


کد خبر: 9408
  ۲  
آی اسپورت
2015-06-27 11:43:10
نظر دهید

۲ نظر
علیرضا تیموری
شنبه ۶ تیر ۱۳۹۴، ۱۰:۰۸
برو بابا ولمون کن تورو خدا اینکاره نیستی که
-
شنبه ۶ تیر ۱۳۹۴، ۱۰:۵۵
نون همون فامیلت رو میخوری
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر