فهرست

ابراهیموویچ: هیچ تیمی نمی‌تواند مارا متوقف کند

آی اسپورت-زلاتان ابراهیموویچ تیمش را قهرمان از پیش تعیین شده ی فرانسه دانست زیرا به نظر وی تیمی نمی‌تواند آنها را متوقف کند.

تیم لورن بلان این هفته در استادیوم مارسی توانست 2-0 این تیم را شکست دهد و همچنین تیم تعقیب کننده ی آنها یعنی موناکو نیز 2-0 در مقابل سن اتین شکست خورد و حالا فاصله ی تیم اول و دوم به 8 امتیاز رسید.

پی‌ اس جی حالا مدعی اصلی قهرمانی این فصل فرانسه مانند سال گذشته است و مهاجم آنها نیز معتقد است که هیچ تیمی نمی‌تواند به آنها برسد.

وی در مصاحبه با سایت رسمی لیگ فرانسه گفت: "سرنوشت ما دست خودمان است.همه چیز به خودمان باز می‌گردد.باید ادامه دهیم و کار را تمام کنیم.

اگر با خیال راحت و بدون آمادگی 100% حضور پیدا کنیم،در پایان نتیجه ی این کار را خواهیم دید و مجازات خواهیم شد. ولی فکر نمی‌کنم تیم دیگر بتواند ما را متوقف کند."

مکسول و ادینسون کاوانی که به تازگی از مصدومیت بازگشته است، توانستند در برتری دیروز این تیم مقابل مارسی گلزنی کنند تا چهارمین پیروزی پیاپی مقابل این تیم را جشن بگیرند.

ابراهیممویچ که تا به اینجای فصل در مجموع 37 گل به ثمر رسانده امیدوار است که پس از پیروزی 4-0 اخیر تیمش مقابل لورکوزن، با قدرت در اروپا ادامه دهند.

وی گفت: "کاوانی عالی بود، یک هد بسیار زیبا را به ثمر نشاند.حضور وی برای تیم بسیار مهم است. ماه آینده، بازی های مهمی داریم که به همه برای این بازی ها نیاز داریم.

شانس خوبی برای قهرمانی در فرانسه داریم. در لیگ قهرمانان نیز در بازی رفت بسیار خوب کار کردیم و حالا شانس صعود بیشتری داریم. ولی در یک هشتم هر اتفاقی ممکن است بیفتد."

     
آی اسپورت
2014-03-05 13:25:25
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر