فهرست
نگاه روز: ماینتس بازیکن می فروشد، پرسپولیس اعتبار!
نگاه روز: ماینتس بازیکن می فروشد، پرسپولیس اعتبار!

نگاه روز: ماینتس بازیکن می فروشد، پرسپولیس اعتبار!

آی اسپورت- این جدی ترین و بهترین برخورد با بازیکنی است که  به خاطر روش عجیب اش برای عصبانی کردن ستاره تیم ملی اروگوئه، به سوژه شبکه های اجتماعی تبدیل شده است. مشابهِ حرکت خارا با کاوانی، چند سال قبل در رقابت های لیگ برتر ایران نیز صورت گرفت. جایی که در پرسپولیسِ حمید استیلی، ناگهان تصاویری از محمد نصرتی و شیث رضایی پخش شد و حتی در بخش های خبری با سانسور نصفه و نیمه ای روی آنتن رفت. در آن مقطع البته برخوردهای انضباطی از سوی فدراسیون با این دو نفر صورت گرفت اما در نهایت همه چیز در سطح لطیفه ساختن باقی ماند و رفته رفته همه به این نتیجه شاهکار رسیدند که پرداختن به این موضوع با برنامه ریزی قبلی به خاطر کمرنگ شدن ماجرای اختلاس بزرگ بانکی است!


از دست های خارا تا محمدنصرتی، تصویرها و تحلیل های زیادی شنیده ایم و خوانده ایم. آنچه در ماجرای بازیکن شیلیایی به وضوح دیده می شود و در ماجرای بازیکنان پرسپولیس نه، برخورد خودِ باشگاه با این اتفاق است. اینکه آنجا باشگاه به شدت خودش را از داشتن چنین بازیکنی با چنین شخصیتی مبرا می داند و اینجا، پرسپولیسی ها در ژست پهلوان به دفاع صرف از بازیکنان خطاکار می پردازند. اینکه آنجا بازیکن می فروشند و اینجا، اعتبار.


کدخبر:9405
  ۱  
آی اسپورت
2015-06-27 14:06:40
نظر دهید

۱ نظر
چرت نویسی به نام بانک ورزش
شنبه ۶ تیر ۱۳۹۴، ۱۴:۴۹
پرسپولیس در جام حذفی با استقلال بازی داشت و فدراسیون اعلام کرد نصرتی و رضایی میتوانند در دربی بازی کنند اما استیلی با 13 نفر و بدون این دو نفر با استقلال رورو شد و سنگین ترین شکست تاریخ پرسپولیس در برابر استقلال ثبت شد...
خواهشن چرت ننویسید!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر