فهرست
آل‌اشپورت- تیم‌ملی قطع همکاری کردند/ علت: جواد نکونام!
آل‌اشپورت- تیم‌ملی قطع همکاری کردند/ علت: جواد نکونام!

آل‌اشپورت- تیم‌ملی قطع همکاری کردند/ علت: جواد نکونام!

 وحید جعفری که به خاطر انتقادات زیاد از برند تحت قراردادش در فوتبال ایران، انواع و اقسام انتقادات را شنید، گفت: «به صورت همزمان با کشور کویت و چارت و سازمان فوتبال این کشور همکاری می کنیم اما مسئولان فدراسیون کویت و باشگاه های این کشور هرگز اعتراض یا انتقادی نسبت به ما نداشتند. آنها شرایط را درک می کنند و می دانند که آل اشپورت در حال حاضر یکی از معتبرترین برندهای دنیاست اما در ایران، انواع و اقسام حرف و حدیث ها علیه مان ردیف شد. بحث ها بعضا آن قدر بچگانه بود که جوابی برای آن نداشتم.»
جعفری اضافه کرد: «حالا هم از سوی مسئولان آلمانی شرکت آل اشپورت تصمیم گرفته شده که دیگر با ایرانی ها کار نکنیم. هفته پیش رو، قراردادمان با فدراسیون فوتبال به اتمام می رسد و دیگر قرار نیست آن را تمدید کنیم. همچنین با سازمان لیگ هم تسویه حساب خواهیم کرد تا به سایر برندها برای همکاری با فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ ایران فضای کار بدهیم. من فقط به خاطر وطن پرستی و از سر دلسوزی حاضر به همکاری با فدراسیون فوتبال شدم اما اینجا اتفاقات دیگری رخ داد و به مسائل عجیبی متهم شدم.»
جعفری در مورد بهانه هایش برای قطع همکاری گفت: «دنبال بهانه نیستم و نبودم اما بدانید که جواد نکونام باعث تمام اختلافات بود زیرا در یک برنامه تلویزیونی گفت 30 درصد از مشکلات تیم ملی به خاطر استفاده از برند آل اشپورت است و همین قضیه باعث عصبانیت شدید مسئولان شرکت آل اشپورت شد زیرا ما برای رضایت طرف ایرانی، هر کاری لازم بود انجام دادیم و در نهایت چنین حرف هایی شنیدیم.»
  ۱  
آی اسپورت
2015-06-27 13:58:32
نظر دهید

۱ نظر
یوسف
شنبه ۶ تیر ۱۳۹۴، ۱۵:۰۴
وطن پرستی!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر