فهرست
پیغام قاضی به قلعه‌نوعی: حالا که به من نیاز داری، طلبم را از باشگاه بگیر!
پیغام قاضی به قلعه‌نوعی: حالا که به من نیاز داری، طلبم را از باشگاه بگیر!

پیغام قاضی به قلعه‌نوعی: حالا که به من نیاز داری، طلبم را از باشگاه بگیر!

آی اسپورت- محمد قاضی که یکی از طلبکاران آرام استقلال بود، حالا چنان شاکی است که پیغام داده تا طلبش را نگیرد، در تمرین استقلال شرکت نمی‌کند.

همه چیز از تماس کارمند فدراسیون فوتبال شروع شد. کارمندی که در آستانه انتشار فهرست تیم‌ملی با محمد قاضی تماس گرفت و به او گفت پاسپورت‌اش را به فدراسیون فوتبال تحویل دهد. قاضی از همان روزی که گذرنامه خود را به فدراسیون برد، توقع داشت نامش در فهرست جدید تیم‌ملی باشد. فهرست جدید اعلام شد اما خبری از او نبود. قاضی از طریق چند دوست رسانه‌ای و یکی از کارمندان فدراسیون پیگیر موضوع شد و به این نتیجه رسید که امیر قلعه‌نوعی او را از فهرست کی‌روش خط زده است.

اگرچه هنوز هیچ یک از منابع رسمی نظیر فدراسیون فوتبال، باشگاه استقلال و یا سرپرست تیم‌ملی به صورت شفاف این موضوع را تایید نکرده‌اند اما قاضی از کانال‌های مختلف شنید کی‌روش قصد داشته او را به تیم‌ملی دعوت کند که قلعه‌نوعی با توجه به بازی‌های استقلال در لیگ قهرمانان آسیا از کی‌روش خواسته از دعوت قاضی صرف‌نظر کند و اجازه بدهد این مهاجم در تمرینات استقلال حضور داشته باشد.

قاضی بعد از شنیدن این ماجرا، ابتدا قصد داشت مصاحبه تندی انجام بدهد و علیه سرمربی استقلال حرف بزند اما یکی از خبرنگاران استقلالی او را از انجام این کار منصرف کرد. قاضی اما کوتاه نیامد و از شروع هفته از حضور در تمرین استقلال خودداری کرد.

یک روز شد دو روز و بعد 3 روز و خبری از قاضی نشد. این وسط برخی رسانه‌ها نوشتند او پولش را می‌خواهد و برخی هم ادعا کردند قاضی چون قلعه‌نوعی را مسبب دعوت نشدنش به تیم‌ملی می‌داند قهر کرده و حتی نمی‌خواهد همراه استقلال به قطر برود.

میرشاد ماجدی هر چه تلاش کرد موفق نشد قاضی را به تمرین بکشاند و در نهایت ادعا کرد طی روزهای اخیر صحبتی با مهاجم شاکی استقلال نداشته است. بقیه مدیران استقلال هم نسبت به شرایط قاضی اظهار بی‌اطلاعی کردند اما حقیقت چیز دیگری است.

به گفته یکی از نزدیکان باشگاه استقلال امیر قلعه‌نوعی از طریق دستیار خود به قاضی پیغام داده اگر تا امروز سر تمرین حاضر شود که هیچ وگرنه او را از فهرست قطر و بازی با الریان کنار می‌گذارد و تا پایان فصل نیز از او استفاده نخواهد کرد. 

دستیار قلعه‌نوعی این پیام را به قاضی رسانده و گویا مهاجم شاکی استقلال هم به سرمربی مجموعه آبی پیغام داده؛ شما که باعث خط خوردن من از تیم‌ملی شدید و به کی‌روش و فدراسیون گفتید به من نیاز دارید، لطف کنید طلبم را از باشگاه بگیرید. اگر واقعا این قدر به من اعتقاد دارید که مانع حضورم در اردوی تیم‌ملی می‌شوید، پس من هم باید مثل پنج، شش بازیکن تاثیرگذار استقلال بخش عمده‌ای از مبلغ قراردادم را از باشگاه بگیرم. نمی‌شود که موقع دریافتی‌ها بازیکن معمولی باشم و موقع دعوت به تیم‌ملی مهره تاثیرگذار شما به حساب بیایم. شما طلبم را بگیرید، دعوت نشدن به تیم‌ملی هم فدای سرتان!

فعلا نه قاضی این مکالمه را رسانه‌ای کرده و نه دستیار امیر شرط و شروط مهاجم شاکی را به گوش قلعه‌نوعی رسانده اما یکی از خبرنگارانی که با بازیکنان استقلال رابطه خوبی دارد، مدعی است قاضی تلفنی به او گفته چنین پیغامی به قلعه‌نوعی داده است. پیغامی که اگر به گوش قلعه‌نوعی برسد اوضاع را از این که هست خراب‌تر خواهد کرد.

در حال حاضر باشگاه استقلال از طریق یکی از دوستان نزدیک قاضی در تلاش برای راضی کردن این بازیکن به حضور در تمرین آبی‌پوشان و همراهی استقلال در سفر به قطر برای بازی با الریان است.

     
آی اسپورت
2014-03-05 11:47:44
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر