فهرست

ادمیلسون: برزیل بازیکنان بهتری از کاستا دارد

آی اسپورت- ادمیلسون بازیکن سابق برزیل معتقد است که فدراسیون کشورش با عدم جلوگیری کاستا برای بازی کردن برای اسپانیا کار درستی انجام داد و در حال حاضر بازیکنان بهتری نسبت به کاستا دارد.

کاستا در لاگارتو ی برزیل به دنیا آماده ولی وی پس از پیوستن به اتلتیکو در سال 2007، اسپانیا را به عنوان خانه ی خود انتخاب کرد.

کاستا سال گذشته در یک بازی دوستانه میان برزیل و ایتالیا حضور داشت ولی پس از گرفتن شهروندی اسپانیا در تابستان گذشته، با انتخاب اسپانیا به جای برزیل باعث جنجال های فراوانی شد.

برزیل از این انتقال شکایت کرده بودو  ادمیلسون معتقد است که کشورش با پیش نبردن این پرونده کار درستی کرد زیرا بازیکنان خوبی در دسترس دارد.

وی در مصاحبه با آس گفت: "او بازیکنی است که می‌خواهد برای یک پیراهن دیگر بازی کند.فکر می‌کنم که در حال حاضر بازیکنانی داریم که از دیگو آماده ترند.بازیکنان بهتری از او داریم.

بازیکنانی در برزیل هستند که بتوانند غیبت او را جبران کنند.وقتی پای جام جهانی در میان است، تصمیمات عوض می‌شوند ولی برای من این موضوع بسیار ساده و مشخص است.

او فصل خوبی را در اتلتیکو سپری می‌کند.در برزیل شناخته شده نبود و تمام موفقیتش در زمانی بود که در اسپانیا به سر می‌برد.فکر می‌کنم که تصمیم درستی گرفت. او در اسپانیا معروف شده، مردم بیشتری را می‌شناسد و کودکانش آنجا بزرگ شده‌اند.

در حال حاضر برزیل برای کاستا مناسب نیست.اگر این اتفاق 18 ماه پیش می‌افتاد، انتخاب یک بازیکن که در برزیل شناخته شده نیست، اتفاق عجیبی بود.در حال حاضر ما فرد، لوییس فابیانو، جو و آلن کاردک را در اختیار داریم.

موضوع بحث من کاستا نیست.به نظر من این بازیکنانی که نام بردم در حال حاضر با سلسائو هماهنگ ترند و بیشتر به تیم کمک خواهند کرد."

کاستا به تیم ملی اسپانیا دعوت شده و انتظار می‌رود اولین بازیش برای این تیم را روز چهارشنبه در دیدار دوستانه میان اسپانیا و ایتالیا در برنابئو انجام دهد.

     
آی اسپورت
2014-03-05 12:14:06
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر