فهرست
رامین رضاییان؛ کشفِ کارلوس کی‌روش برای پرسپولیس!
رامین رضاییان؛ کشفِ کارلوس کی‌روش برای پرسپولیس!

رامین رضاییان؛ کشفِ کارلوس کی‌روش برای پرسپولیس!

آی اسپورت- در روزهای گذشته، خبر به بن بست رسیدنِ مذاکره پرسپولیسی ها با رامین رضاییان شنیده می شد اما مدافع باشگاه راه آهن امروز با پرسپولیس به توافق رسید تا قرارداد دو ساله ای را با این تیم به امضا برساند.


نام رامینِ رضاییان، اولین بار وقتی به شکل جدی در فوتبال ایران مطرح شد که کارلوس کی روش تصمیم گرفت از او برای حضور در تیم ملی دعوت کند. هیچکس تصور نمی کرد بازیکنی از تیم پایین جدولی راه آهن، مورد توجه کی روش قرار بگیرد اما مربی پرتغالی- که به ندیدن لیگ متهم بود- به خوبی رضاییان را دید و او را با خود به جام ملت های آسیا برد و اعتماد به نفس زیادی به این بازیکن داد.


لیگِ چهاردهم، بهترین فصل فوتبالی رامین رضاییان بود. این بازیکن به ویژه بعد از دعوت شدن به تیم ملی، بازیکنِ بهتری شد و آمار خیره کننده ای در تیمش رقم زد. رامین در نیم فصل اول 3 بار و در نیم فصل دوم 6 بار دروازه رقبای راه آهن را باز کرد تا گلزن ترین مدافع لیگ باشد. این مدافع راست 7 بار در جریان بازی و 2 بار از روی نقطه پنالتی توپ را به تور دروازه تیم های حریف رساند.رضاییان در سی هفته لیگ برتر، تنها 3 مسابقه را از دست داد. او یکی از معدود ایستگاهی های گل شده این فصل لیگ را در بازی با پرسپولیس وارد دروازه مسعود همامی کرد.


به نظر می رسد با حضور رضاییان، بحران دفاع راست پرسپولیس در مسیر حل شدن قرار خواهد گرفت. او که سهمی انکارنشدنی و بزرگ در بقای راه آهن در لیگ داشت، حالا در پرسپولیس به اهداف ویژه تری فکر می کند. البته که اگر کارلوس کی روش با بی توجهی به تیم های پایین جدول، هیچگاه از این بازیکن به تیم ملی دعوت نمی کرد، او نمی توانست با جایگاه خاص این روزهایش در فوتبال ایران برسد.


کدخبر:9405
     
آی اسپورت
2015-06-27 16:28:38
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر