فهرست
«آنتی قلعه» باشید، آنالیزور استقلال شوید
«آنتی قلعه» باشید، آنالیزور استقلال شوید

«آنتی قلعه» باشید، آنالیزور استقلال شوید

آی اسپورت- این روزها راه پیدا کردن به نیمکت و تشکیلات استقلال راه حل ساده‌ای دارد. اگر فکر می‌کنید سواد کافی،اطلاعات، به روز بودن یا هر فاکتور دیگری را که برای یک مربی یا آنالیزور شرط لازم و کافی است ندارید نگران نباشید علیه قلعه‌نویی مصاحبه کنید و به انجمن «آنتی امیر»بپیوندید و امیدوار باشید که خودتان یا یکی از اعضای خانواده‌تان استقلالی خواهید شد.
داریوش یزدانی در آخرین مصاحبه‌اش انتقادی به مجید صالح وارد کرده بود که او با هر مربی کار می‌کند و فلسفه و طرز فکر مشخصی ندارد. همانطور که داریوش یزدانی گفته همکاری کردن با یک تیم،نیازمند فلسفه و طرز فکر مشابه است اما مثل این که پرویز مظلومی فراموش کرده علاوه بر فلسفه مشابه اندکی،سواد و دانش فوتبالی هم لازم است.
محمد نوازی و فرزاد مجیدی به عنوان آنالیزور و آتیلا حجازی هم به عنوان دستیار پرویزخان انتخاب شدند. اگر از ما در مورد سابقه مربی‌گری و تجربه این گزینه‌ها بپرسید ما هم مثل شما جوابی نداریم اما اگر از دلیل حضورشان در استقلال بپرسید شاید بتوانیم بگوییم این‌جا استقلال است. انجمن«آنتی امیر»ها. اگر  بعد از قهرمان نشدن استقلال،مصاحبه‌ای از شما چاپ شده که در آن قلعه‌نویی را مقصر اول و آخر نتیجه نگرفتن تیم دانسته و از پرویز مظلومی به عنوان بهترین گزینه جانشینی نام بردید می‌توانید آنالیزور شود. یا کافی است که فامیلی‌تان مجیدی باشد. در آن صورت حتی اگر اسمتان فرزاد و بزرگترین افتخار ورزشی‌تان شرکت در سلفی‌های برادرتان هم باشد باز هم جایی برای شما هست.
کدخبر:9403
  ۲  
آی اسپورت
2015-06-27 18:41:02
نظر دهید
۲ نظر
سوبله چوبله
شنبه ۶ تیر ۱۳۹۴، ۱۹:۲۲
میگن مرد سوبله چوبه امده .
کاری که مظلومی با لنگیا کرد میگن امریکا با ژاپن نکرد
4444444444444444444444444444444
عباس
شنبه ۶ تیر ۱۳۹۴، ۲۰:۲۹
شرکت در سلفی‌ :))))
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر