فهرست
سیدصالحی: دایی من را از پرسپولیس کنار گذاشت تا رفقایش را بیاورد
سیدصالحی: دایی من را از پرسپولیس کنار گذاشت تا رفقایش را بیاورد

سیدصالحی: دایی من را از پرسپولیس کنار گذاشت تا رفقایش را بیاورد

آی اسپورت- هوادارانی که برای اعتراض به درب باشگاه پرسپولیس رفته بودند به هر چیزی اعتراض می‌کردند؛از مدیریت گرفته تا مهدی سیدصالحی که مشخص نیست برای چه کاری به باشگاه آمده بود! سیدصالحی که از اعتراض هواداران به حضور او بسیار ناراحت شده بود صحبت‌هایی متفاوت با جملات کلیشه‌ای همیشگی‌اش انجام داد.
او گفت:«متاسفانه برخورد خوبی با من صورت نگرفت. من 13 سال در بهترین تیم های ایران بازی کردم اما بنا به دلایلی نگذاشتند که در پرسپولیس کارم را انجام دهم.دلیل رفتن من را بروید از کسانی بپرسید که سعی داشتند آشناها و رفقایشان را باورند. منظور من آقای دایی است که مرا کنار گذاشت تا دوست و رفقایش را به پرسپولیس بیاورد.»
سیدصالحی در مورد شعارهایی که علیه اش سر داده شد با ناراحتی گفت:«این آقایون معترض باید علیه بازیکنانی شعار دهند که سال‌هاست در پرسپولیس توپ می زنند و هیچ کارایی برای این تیم نداشتند. به من می‌گویند مهاجم استقلالی! من قبل از پرسپولیس در استقلال بازی می کردم اما هیچ دلیلی ندارد که استقلالی محسوب شوم چون در هر تیمی که بازی کرده ام، با تعصب به میدان رفته و با افتخار پیراهنش را به تن کردم.آرزویم این بود که در پرسپولیس فوتبالم را ادامه دهم اما آقایان نگذاشتند که در پرسپولیس بمانم.»
کدخبر:9403
     
آی اسپورت
2015-06-27 18:13:10
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر