فهرست
استارت استقلال: هواداران شیرینی آوردند، لیدرها جمع کردند
استارت استقلال: هواداران شیرینی آوردند، لیدرها جمع کردند

استارت استقلال: هواداران شیرینی آوردند، لیدرها جمع کردند

آی اسپورت- اولین تمرین استقلال با حضور کادرفنی و بازیکنان جدید برگزار شد که چند نکته از آن را در زیر می‌خوانید:
قبل از شروع تمرین یک رأس گوسفند زیر نظر بازیکنان و کادر فنی استقلال قربانی شد. وقتی این گوسفند ذبح می‌شد مظلومی پای خود را به خون آن زد و کار خود را آغاز کرد.
سرمربی تیم استقلال که با لباس شخصی به محل تمرین آمده بود از دور نظاره‌گر کار شاگردانش شد و روی نیمکت نشست. تعدادی از هواداران و مشوقین استقلال مظلومی را دوره کرده و در خصوص تیموریان، نکونام سوال کردند که مظلومی گفت در مورد نکونام و تیموریان نیز نمی‌توانیم هر دو نفر را به خدمت بگیریم چون امید ابراهیمی در این پست حضور دارد. یکی از هواداران استقلال با کنایه به مظلومی گفت شما میداوودی را نمی‌خواهید که سرمربی استقلال گفت تیم باید کمی جوان شود و به همین دلیل باید بازیکنان جوان و تازه نفس را به خدمت بگیریم اما چند روز صبر کنید خبرهای خوبی برایتان داریم.
همین که پرویز مظلومی مشغول صحبت برای هواداران بود یکی از تماشاگران یک دسته گل بزرگ با دو جعبه شیرینی به محل تمرین آورد که در کمال تعجب این شیرینی بین تماشاگران تقسیم شد و برخی در ایام ماه مبارک رمضان روزه‌خواری کردند، البته بلافاصله این موضوع توسط لیدرهای استقلال جمع شد و جعبه‌های شیرینی به داخل رختکن برده شد.
حضور پرتعداد لیدرهای استقلال در تمرین امروز جالب توجه بود و آنها در گوشه‌ای از زمین مشغول تماشای کارهای تاکتیکی بودند. پرویز مظلومی بعد از 40 دقیقه حضور در محل تمرین ورزشگاه آزادی را ترک کرد.
کدخبر:9403
  ۲  
آی اسپورت
2015-06-27 18:30:35
نظر دهید
۲ نظر
-
شنبه ۶ تیر ۱۳۹۴، ۱۸:۳۵
این یه لنگهه قراره سرشو ببریم
پرویز کله کلاه گیس
شنبه ۶ تیر ۱۳۹۴، ۲۱:۱۰
کار پرویز احمقانه ترین کار ممکن بود
هزارتا ازین کارا هم بکنی ایمون میاد و ده دقیقه ده نفره راه میندازه :))))))))))))))))
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر