فهرست
فرهاد مجیدی تکذیب کرد: همکاری من با استقلال تصور مظلومی است
فرهاد مجیدی تکذیب کرد: همکاری من با استقلال تصور مظلومی است

فرهاد مجیدی تکذیب کرد: همکاری من با استقلال تصور مظلومی است

آی اسپورت- در شرایطی که پرویز مظلومی روزهای سختی را در استقلال شروع کرده و تلاش می‌کند با جمع کردن چهره‌های محبوب کمی از بار روانی روی خودش و تیم را کم کند فرهاد مجیدی در مصاحبه‌ای اعلام کرد کوچکترین همکاری با باشگاه ندارد و اصلا تفکراتش به پرویز مظلومی نمی‌خورد! او حتی از انصراف فرزادمجیدی برای حضور در تیم خبر داد.
بسیاری از رسانه ها در چند هفته گذشته خبر دادند که شما در کادرفنی پرویز مظلومی حضور خواهید داشت و به او کمک می کنید . آیا این موضوع حقیقت دارد ؟
خیر ، چنین چیزی صحت ندارد و من مانند گذشته فقط به عنوان یک هوادار از تیم محبوبم حمایت می کنم
گویا پرویز مظلومی هم در مصاحبه های اخیرش گفته که قرار است که شما این فصل به او کمک کنید.
شاید این تصور آقای مظلومی است. من برای تیم محبوبم و ایشان آرزوی بهترین ها را دارم و فعلا هیچ گونه دخالتی در امور این تیم تحت عناوینی مثل مشاور یا مربی نخواهم داشت و مثل گذشته شبیه هواداران میلیونی تیم استقلال حامی تیم محبوبم خواهم بود.
آیا در هفته های گذشته از طرف باشگاه استقلال مذاکراتی با شما درباره حضورتان در کادرفنی این تیم صورت گرفت ؟ حتی در مقاطع مختلف این شایعه مطرح شد که شما به عنوان سرمربی استقلال انتخاب خواهید شد
آقای افشارزاده لطف کردند و دو مرتبه با من تماس گرفتند . از ایشان سپاسگذارم . دو عضو هیئت مدیره جدید باشگاه استقلال هم با من تماس گرفتند . برای همه این بزرگواران توضیح دادم که در شرایط فعلی می خواهم همچنان دوره پیشرفته مربیگری را در خارج از کشور پشت سربگذارم و به همین خاطر امکان همکاری با باشگاه محبوبم را ندارم . حتی یکبار آقای افشارزاده از من دعوت کرد به وزارت ورزش بروم اما از ایشان عذرخواهی کردم و برایشان توضیح دادم که می خواهم فعلا تمرکزم فقط روی کلاسهای مربیگری باشد .
گویا قرار است که فرزاد مجیدی این فصل در کادرفنی تیم استقلال حاضر باشد . با برادرتان در این مورد صحبت کردید ؟
فرزاد با من در این مورد مشورت کرد و تصمیم گرفت که از همکاری با کادر فعلی صرف نظر کند . تفکرات ما با آقای مظلومی تفاوت دارد و ما در شرایط فعلی ترجیح می دهیم که فقط هوادار استقلال باشیم . سلیقه و تفکرات من و برادرم برای هدایت تیم استقلال به گونه ای دیگر است و به همین خاطر من از فرزاد خواستم که انصراف خود را اعلام کند .
از صحبتهای شما این طور برداشت می شود که گویا تحت هیچ عنوان امسال با باشگاه استقلال همکاری نخواهید داشت ؟
خانواده مجیدی استقلالی هستند و امیدواریم بهترین نتایج در انتظار استقلال این فصل باشد . در پایان باز هم برای آقای مظلومی و همکارانشان آرزوی موفقیت و پیروزی دارم.
کدخبر:9403
     
آی اسپورت
2015-06-27 19:20:12
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر