فهرست
درخواست هواداران از فروزان:از تیم ما برو!
درخواست هواداران از فروزان:از تیم ما برو!

درخواست هواداران از فروزان:از تیم ما برو!

آی اسپورت- محسن فروزان در این روزها تلاش زیادی کرده تا عشقش به استقلال را به هوادارن و کادرفنی نشان دهد و راهی برای ماندنش در این تیم پیدا کند. با این حال واکنش هواداران آبی نشان می‌دهد که این دروازه‌بان جوان نتوانسته محبوبیت آن چنانی روی سکوها بدست بیاورد.
فروزان امروز در آخرین مصاحبه‌اش گفته بود:« عشقم استقلال است و می مانم و نمی‌خواهم به هیچ تیم دیگری بروم.»اما واکنش هواداران استقلال به این مصاحبه جالب است. اکثر آنها از فروزان خواسته‌اند تیمشان را ترک کند تا جا برای رحمتی و طالب لو باز شود! جالب است که هواداران رحمتی را که از استقلال جدا شد و حتی مدتی بحث حضورش در پرسپولیس به صورت جدی مطرح شد بیشتر از فروزان دوست دارند.
کدخبر:9403
  ۳  
آی اسپورت
2015-06-27 19:58:48
نظر دهید

۳ نظر
-
شنبه ۶ تیر ۱۳۹۴، ۲۰:۱۸
سید مهدی پیشنهاد هفت میلیاردی لنگا رو رد کرد
یوسف
شنبه ۶ تیر ۱۳۹۴، ۲۰:۳۷
عاقبت یارو بودن!
بیژن
شنبه ۶ تیر ۱۳۹۴، ۲۲:۲۵
کی این حرفو زده چرا کذب و دروغ مینویسین شما کارتون حمایت از رحمتی و گنده های فوتبال نمیذارید جوون شایسته ای مـثل فروزان تو استقلال بمونن مگه رحمتی با اون همه ستاره تو سال اول حضورش تو استقلال چی کار کرد مگه از رو کرنر گل نخورد مگه فروزان پشت ی تیم بدون هافبک دفاعی نبود با ی دفاع سست و نامظمئن ؟؟؟ بخدا من سیدو دوست دارم اما دیگه باید فرصتو بدیم ب جوونا حتی اگه فروزان میره بیرانوند بیاد بهتره درضمن اون ک کاسیاسه تو رئال هوادارا هوش میکنن اینکه ی جوون با یک سال سابقه هست
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر