فهرست
گزارش؛ ریموت کنترل و آشفتگی ذهنی بنیتس
گزارش؛ ریموت کنترل و آشفتگی ذهنی بنیتس

گزارش؛ ریموت کنترل و آشفتگی ذهنی بنیتس

آی اسپورت – رافا بنیتس فعلا در تعطیلات به سر می برد اما معنی اش این نیست که او کلا از فوتبال فاصله گرفه است. گرچه سرمربی جدید رئال به همراه خانواده‌اش در خانه خود در لیورپول به سر می برد اما او با کادر فنی و بازیکنان رئال مدام در تماس است. در حقیقت او تا همین حالا تقریبا با تمام اعضای تیم حرف زده  است و از راه دور با ریموت کنترل، تیمش را زیر نظر دارد.
بزرگترین دغدغه بنیتس در حال حاضر بدون شک تمرینات پیش فصل است. او به همراه مربی بدنسازی تیم، پاکو دمیگل، برنامه سفرها و همچنین برنامه مسابقات دوستانه را مورد بررسی قرار داده و برای تمرینات برنامه ریزی کرده است.
این مربی اسپانیایی قبلا تجربه سفر به چین را به همراه لیورپول داشته و اطلاعات خوبی در این مورد دارد هرچند که رئال قرار است از ملبورن به گوانگژو چین برود که تغییر شدید دما و رطوبت هوا نکته ایست که بنیتس قبلا آن را تجربه نکرده است. برنامه تورهای پیش فصل رئال پیش از اینکه بنیتس به عنوان مربی تیم انتخاب شود، مشخص شده بوده و بنیتس با وجودی که از علاقه باشگاه به برگزاری چنین تورهایی باخبر است اما نمی خواهد اجازه دخالت بیش از حد در کارش را بدهد. باتوجه به تعداد زیاد سفرها، رافا نمی تواند در هیچ مقطعی از پیش فصل بیش از سه روز متوالی تمرین برای تیمش بگذارد چرا که بازیهای دوستانه در مونیخ و اسلو نیز انتظار این تیم را می کشد. فقط در فاصله یک هفته مانده به شروع لیگ است که رئال می تواند چهار روز متوالی تمرین کند.
بنیتس با وجود تجربه زیادی که دارد، از هیاهوی تبلیغاتی‌ای که پیرامون رئال مادرید وجود دارد دچار آشفتگی ذهنی شده. او که به شدت پیگیر اخبار رسانه ها و از فعالان شبکه های اجتماعی است با دقت داستانها و اخبار مربوط به تیمش را رصد می کند، اخباری که بخش مهمی از آنها به خود او نیز مربوط می شود.
9410
     
آی اسپورت
2015-06-27 21:16:50
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر