فهرست
داغ ترین شایعه‌ ترنسفرِ تابستانی: تعویض دی ماریا با کاوانی
داغ ترین شایعه‌ ترنسفرِ تابستانی: تعویض دی ماریا با کاوانی

داغ ترین شایعه‌ ترنسفرِ تابستانی: تعویض دی ماریا با کاوانی

 
آی‌اسپورت – ادینسون کاوانی از وقتی از ناپولی به پاریس سن ژرمن پیوست همیشه زیرِ سایه‌یِ زلاتان بوده است و کمتر فرصت پیدا کرده تا به عنوانِ مهاجمِ مرکزی بازی کند. آنخل دی ماریا، گرانقیمت‌ترین بازیکنِ تاریخِ یونایتد هم با اینکه فصل را خیلی خوب با تیمِ لویی ون گال آغاز کرد، اما مصدومیت و مسائلِ حاشیه‌ای باعث شد تا از ترکیبِ اصلی کنار برود. برایِ همین است که حالا روزنامه‌یِ میرر خبر از توافقِ سرانِ یونایتد و پی.اس.جی برایِ مبادله‌یِ مستقیمِ این دو ستاره‌یِ فوتبالِ آمریکایِ جنوبی می‌دهد.
این مبادله از جهتی برایِ هر دو تیم منطقی به نظر می‌رسد. پی.اس.جی با این جابجایی می‌تواند به جایِ اینکه از کاوانی در پستِ غیر تخصصی‌اش، یعنی وینگر استفاده کند، دی ماریا، یکی از بهترین وینگرهایِ دنیا، که آمادگیِ دوباره‌اش در کوپا امریکا را هم نشان داد، را در این پست به کار بگیرد. یونایتد هم با توجه به رفتنِ فالکائو و رفتنِ احتمالی ون پرسی، با توجه به بی‌تجربگیِ جیمز ویلسونِ جوان، تنها رونی را به عنوانِ مهاجمِ مرکزی خواهد داشت (با این پیش‌فرض که چیچاریتو بازهم قرض داده شود یا اصلا به فروش برود). پس خریدِ یک مهاجمِ درجه‌یِ یک برایِ این تیم لازم است.
با این وجود هنوز هیچ خبرِ رسمی‌ای از سویِ دو باشگاه اعلام نشده است و لویی ون گال هم همچنان می‌گوید دی ماریا در برنامه‌یِ فصلِ آینده‌اش است. اما هنوز تا پایانِ تابستان وقتِ زیادی مانده و اتفاقاتی زیادی در راه است.
 
 
کد خبر: 9409
 
 
     
آی اسپورت
2015-06-28 11:05:54
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر