فهرست
اینفوگراف: مقایسه‌یِ کلاین با جانسون
اینفوگراف: مقایسه‌یِ کلاین با جانسون

اینفوگراف: مقایسه‌یِ کلاین با جانسون

آی‌اسپورت – ناتانیال کلاین، یکی دیگر از استعدادهایِ پرتعدادِ آکادمیِ ساوتهمپتون، فصلِ پیش، بینِ تمامِ مدافعینِ لیگ برتر، بیشترین تعدادِ تکل را داشت (115). در این جدول پابلو زابالتا از سیتی با 106 و داریل یانمات با 103 تکل نزدیک‌ترین مدافعین به کلاین بودند. حالا کلاین بعد از اینکه تمامِ اخبار مبنی بر پیوستنِ او به یونایتد می‌داد، سر از لیورپول درآورده است. این انتقال دو معنیِ مهم برایِ دو رقیبِ سنتی می‌دهد: یکی اینکه احتمالِ نیمکت‌نشینیِ گلن جانسون و حتی فروشِ او در لیورپول بسیار بالا می‌رود. وقتی آمارِ جانسون با کلاین را مقایسه می‌کنیم (البته با در نظر گرفتنِ اختلافِ زیادِ تعدادِ بازی‌هایشان)، می‌بینیم که مدافعِ سابقِ ساوتهمپتون از هر نظر برتر از جانسون است. انرژی و سرعت و البته خلاقیتِ او در حمله می‌تواند کمکِ زیادی به برندان راجرز بکند، به خصوص اگر بازهم تصمیم بگیرد از وینگ‌بک استفاده کند.
اما معنیِ دوم این انتقال احتمالِ استفاده‌یِ فیل جونز در دفاعِ راست از سویِ لویی ون گال است. ون گال به دنبالِ یک مدافعِ درجه یک است تا کنارِ کریس اسمالینگ قرار دهد. با توجه به اینکه والنسیا فصلِ پیش وینگری بود که به اجبار دفاعِ راست بازی می‌کرد و سنِ کمِ پدی مک‌نیر، بعید نیست که یونایتد دیگر به فکر خریدِ دفاعِ راست نباشد و همانطور که رویِ هاجسون دوست دارد، از فیل جونز در این پست استفاده کند.
به هر سو خریدِ کلاین برایِ لیورپولی که هسته‌یِ مرکزی‌اش روز به روز انگلیسی‌تر می‌شود، خبرِ خوبی برایِ هوادرانِ قرمزهایِ مرسی ساید است. به نظر می‌رسد برعکسِ فصل پیش برندان راجرز با دقت و گزینش ریزتری در حالِ بازسازیِ تیمش است.
 
کد خبر: 9409
 
 
     
آی اسپورت
2015-06-28 10:49:52
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر