فهرست
کارشناسی / نویل: اشنایدرلین باید در بالاترین سطح بازی کند
کارشناسی / نویل: اشنایدرلین باید در بالاترین سطح بازی کند

کارشناسی / نویل: اشنایدرلین باید در بالاترین سطح بازی کند

آی‌اسپورت – ساوتهمپتون فصلِ گذشته با درخششِ اشنایدرلین، یونایتد را در اولدترافورد شکست. بعد از این بازی بود که نمایشِ هافبکِ فرانسوی گری نویل را به شدتِ تحتِ تاثیر قرار داد: «اون باید در بهترین تیم‌هایِ لیگ بازی کنه. چلسی، سیتی، لیورپول، حتی یونایتد. اشنایدرلین 2، 3 سال است که خودش را ثابت کرده و حالا نوبت به قدمِ بعدی رسیده است.»
اشنایدرلین که فصلِ پیش شاهدِ رفتنِ بسیاری از همبازی‌هایش به تیمهایِ بزرگ‌تر بود (شاو، لمبرت، لورن، لالانا، چمبرز)، این فصل دیگر تصمیمِ قطعی برایِ ترکِ ساوتهمپتون گرفته است و دیروز اعلام کرد که در چند روزِ آینده تکلیفش مشخص خواهد شد. در این شرایط صحبتِ از یونایتد به میان می‌آید، یونایتدی که به شدت نیاز به خریدِ یک هافبکِ دفاعی برایِ کمک به مایکل کریک دارد. برایِ همین آمارِ کلیدی اشنایدرلین با هافبک‌هایِ دفاعیِ سیتی، آرسنال و چلسی را مقایسه می‌کنیم.
اشنایدرلین در دو عاملِ حیاتیِ این پست، یعنی پاسوری و تکل زدن، از هر سه هافبکِ دیگر بهتر است و در زمینه‌یِ قطعِ توپ هم تنها کوکلن از او بالاتر است. در ضمن اشنایدرلین قدرتِ هجومی، گلزنی و ایجادِ موقعیت گل برایِ هم‌تیمی‌هایش را هم دارد.
با توجه به این آمار و با یادآوریِ تاثیرِ شگفت‌انگیزی که نمانیا ماتیچ، بازیکنی از جنسِ اشنایدرلین، در چلسیِ مورینیو گذاشت، خریدِ او می‌تواند حداقل یکی از مشکلاتِ اسکوادِ یونایتد را حل کند.
 
 
کد خبر: 9409
 
 
  ۱  
آی اسپورت
2015-06-28 11:07:03
نظر دهید

۱ نظر
Syrio Forel
يكشنبه ۷ تیر ۱۳۹۴، ۱۲:۳۲
والار مورگولیس! خسته نباشید همینطور خبر از من یو بگذارید! خیلی حال میده....
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر