فهرست
ستون طنزیم: درخشش ابدی یک ذهن بی آلایش!
ستون طنزیم: درخشش ابدی یک ذهن بی آلایش!

ستون طنزیم: درخشش ابدی یک ذهن بی آلایش!

هومن جعفری/ایران ورزشی
بله آقا! جرعه‌ای از لب شهلای حاج قاسم بدنساز استقلال هم نچشیدیم و نامبرده هر چه صبر کردیم نیامد که نیامد! هی صبر کردیم که بیاید و آمد ولی نیامد. یعنی آمدن و رفتنش آخر هم معلوم نشد از برای چه بود! می‌ماندی تمرین طلا!
ای شیطون ای بلاتر ناقلا!‌ ای بلاتر شیطان! یاد گرفتی کلک؟ تو هم شدی علی کفاشیان که قرار بود اردیبهشت استعفا بدهد از شرش راحت شویم؟ حالا شما هم پیچاندی و فیفا را بی‌خیالی طی نمی‌کنی؟ جان من برو! جان من! قسم دادم! برو دیگر!
عمرا بیام! مدیربرنامه‌های ادینیو که خیلی مایل بود اسم و شماره تلفنش درج شود ولی شرمنده، در مصاحبه‌ای تاکید کرد: ما با باشگاه پرسپولیس به توافق جدی رسیدیم! چه توافقی؟ توافق کردیم که دیگر به ما زنگ نزنند! کلافه کردند بس که به ما زنگ زدند! قرار شد کی زنگ بزنند؟! ببینید ما داریم با باشگاه المایه دار قطر مذاکره می‌کنیم. قرار شد اگر مذاکره ما با این باشگاه به هم خورد... به شما زنگ بزنند؟ خیر! بعدش نوبت باشگاه المفلسون قطر است! اگر نشد... به شما زنگ بزنند؟ خیر! می‌رویم برای مذاکره با تراکتور و سپاهان! یعنی پرسپولیس نمی‌روید؟ نه بابا! اینها پولشان زیادی کرده 8 تا پرونده شان از فیفا را بکشند بیرون!
یعنی چی اون وقت؟ بهرام خان افشارزاده فرموده‌اند: مقداد نجف نژاد در هیات‌مدیره عضو فعالی هستند! البته هر چی بهرام خان بگویند. ایشان از نظر سنی جای جد بزرگ ما به حساب می‌آیند ولی ایشان یا معنای کلمه عضو را نمی‌دانند یا معنای کلمه فعال را یا معنای کلمه هیات‌مدیره را وگرنه این سه کلمه را در کنار هم به آقای نجف‌نژاد اطلاق نمی‌کردند! با تشکر!
بیا تو! طفلی حامد لک! این همه خودش را کشت که من پرسپولیسی‌ام هیچ‌کس هم تحویلش نگرفت! خبر آمده که استاد با ماشین چند باری از جلوی در باشگاه پرسپولیس عبور و مرور کرده‌اند بلکه خبری بشود اما خبری نشده! پیشنهاد می‌کنیم حامدجان در روزهای بعد هم یکسری به دم در باشگاه بزنند بلکه شاید کسی ایشان را به داخل دعوت کند! دم در بده! برو تو حامدجان!
ما خراب کنیم شما آباد! مدیر حقوقی جدید باشگاه پرسپولیس اعلام نموده که پرونده شکایت ژوزه مانوئل از پرسپولیس یک پرونده ملی است! به عبارت دیگر خرابکاری‌اش را پرسپولیسی‌ها انجام دادند ولی یک ملت باید دور هم جمع شوند که این چاه را پر کنند! اینجوری بخواهیم حساب کنیم پرسپولیس واقعا یک باشگاه فراملی است چون هشت شکایت کلان از این تیم در فیفا موجود است و به قولی باید یک بودجه ملی در بودجه سالانه کشور به حل این بحران اختصاص بدهند!
برای خسرو حضور قهرمانانه استاد نوازی در کادر فنی استقلال را که در باطن خود تبدیل شدن به یک مبارز اینستاگرامی دیگر مثل بهروز کاستاکورتا را دارد به همه تبریک می‌گوییم! این یکی را آورده‌اند یکم سانتر کردن را یاد خسرو بیندازد!
درخشش ابدی یک ذهن بی آلایش! عمر مهرداد اولادی تمام شد اما حسرت خوردنش تمام نشد! الان دو سال است که این برادرمان مدام مصاحبه می‌کند که وای من پشیمانم، وای من پشیمانم و وای من چقدر اشتباه کردم. اولش می‌گوید اشتباه کرده که آمده پرسپولیس و نرفته اروپا! بعد می‌گوید اشتباه کرده و آمده استقلال و باید نمی‌رفته آنجا! بعدش مصاحبه کرده که اصلا از اولش اشتباهی تصمیم گرفت! یعنی این بشر تصمیمی نیست که تا 10 سال قبل گرفته باشد و روزی دو بار خودش را به خاطر این تصمیم کتک نزند! باورتان می‌شود؟ مرد حسابی بلند شو برو کلینیک و خاطراتت را ترک کن! این همه گریه و زاری ندارد که!

کد خبر:9402
  ۱  
آی اسپورت
2015-06-28 11:47:35
نظر دهید

۱ نظر
-
يكشنبه ۷ تیر ۱۳۹۴، ۱۱:۳۹
اولادی باید ترک کنه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر