فهرست
ژاوی و اینیستای ایرانی در تراکتورسازی
ژاوی و اینیستای ایرانی در تراکتورسازی

ژاوی و اینیستای ایرانی در تراکتورسازی

آی اسپورت - دو ستاره سرباز فولاد که در لیگ سیزدهم این تیم را به قهرمانی لیگ برتر رساندند، فصل آینده پیراهن تراکتورسازی را می‌پوشند. امریه بختیار رحمانی و سروش رفیعی برای حضور در تراکتورسازی قبلا صادر شده بود و آن‌ها احتمالا تا 48 ساعت آینده، با حضور در تبریز قراردادشان با تراکتوری‌ها را نهایی می‌کنند.
بختیار رحمانی در جام جهانی و سروش رفیعی در جام ملت‌های آسیا، هافبک‌های مورد علاقه کی‌روش برای جانشینی مسعود شجاعی بودند. دو بازیکن تکنیکی و بازیساز که در تیم فرکی، نقش ژاوی و اینیستای فولاد را بازی می‌کردند. در صورت قطعی شدن قرارداد آن‌ها با تراکتورسازی این دو بازیکن دیگری مشکلی برای حضور در تیم ملی نخواهند داشت. تراکتورسازی به لطف بازیکنان سرباز فصل آینده یکی از قوی‌ترین بهترین خطوط هافبک تاریخ لیگ را در اختیار خواهد داشت.
کد خبر: 9406
  ۵  
آی اسپورت
2015-06-28 12:31:01
نظر دهید
۵ نظر
بهرام
يكشنبه ۷ تیر ۱۳۹۴، ۱۳:۲۹
هنوز چیزی مشخص نیست.
هر بازیکنی آرزو دارد در تراختور بازی کند.
ر چند سال قبل همین سرباز ها باعث شدند قهرمان نشویم. یکی اینکه اکثر بازیکنان سرباز ما دفاع بودند و به دلیل مشکلات کارت بازی نکردند و سال قبل بدترین خط دفاع را داشتیم. دوم اینکه اکثرا این بازیکنان بی انگیزه هستند مثل همین حامد لک که یکی از دلایل شکست و نرسیدن به جام بود.
من به شخصه دوست دارم تیم خصوصی شود و به جای بازیکن سرباز بازیکن با انگیزه بگیریم.
Saeed
يكشنبه ۷ تیر ۱۳۹۴، ۱۴:۰۲
تراختور ژاوی و اینیستا زیاد داره ولی مسئول به درد بخور نداره
نیما
يكشنبه ۷ تیر ۱۳۹۴، ۱۵:۱۷
اینیستای ایرانی = سامان نریمان جهان . هتریک مقابل استقلال در آزادی یادت نرود.
حسین
يكشنبه ۷ تیر ۱۳۹۴، ۱۵:۴۴
اینیستای تیراختور ساماندی
M.T
يكشنبه ۷ تیر ۱۳۹۴، ۱۶:۱۳
بابا اینا جسمشون میاد ولی روحشون ودلشون با تراختور نیست وثانیا هم چون پولم کم میگیرن خیلی بی انگیزه بازی می کنن نمیگم به امید تیم ملی خوب بازی کنن کاش اگه اومدن بادل وجان بازی کنن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر