فهرست
گزارش ویژه: دستیاران مظلومی چقدر موجه هستند؟
گزارش ویژه: دستیاران مظلومی چقدر موجه هستند؟

گزارش ویژه: دستیاران مظلومی چقدر موجه هستند؟

آی اسپورت- از میان افراد اعلام شده فرزاد مجیدی اعلام کرد که مایل نیست با این کادر همکاری کند و انصراف داد. نگاهی داریم بر اسامی کادر فنی استقلال که در این فصل پرویز مظلومی را در هدایت این تیم همراهی خواهند کرد. مربیانی که اغلب یکی از مخالفان سرمربی سابق استقلال محسوب می‌شوند.

مجید صالح (مربی)
صالح از مربیانی است که هیچگاه برای استقلال بازی نکرد اما بیشترین مدت مربیگری او، به مدت 3 سال و در تیم استقلال است. او از سال 83 تاکنون تجربه‌ی حضور در نیمکت 6 تیم لیگ‌برتری را چشیده است و فقط در مدت کوتاهی به عنوان سرمربی سکان سایپا را در دست گرفت و همواره دستیار بوده‌است. بیشترین مدت همکاری صالح با قلعه‌نویی و در دو تیم استقلال و مس کرمان است. فصل گذشته پس از کنارگذاشتن از استقلال توسط قلعه‌نویی او به مدت کوتاهی با تیم ملی نیز همکاری کرد و بعد از مشکلاتی با کیروش قید حضور در تیم ملی را زد و با خاکپور و مایلی‌کهن به تیم ملی امید رفت و حالا با کنار رفتن از این تیم اکنون و برای نخستین بار دستیار پرویز مظلومی شده‌است.
 
سیروس دین‌محمدی (مربی)
دین‌محمدی 4 سال برای استقلال توپ زد و فوتبال را در سال 84 در تیم پگاه گیلان به پایان برد. او در 28 بازی برای ماینتس آلمان بازی کرد و 43 بازی ملی و 6 گل نیز در کارنامه دارد. در فصلی که گذشت او به عنوان سرمربی تیم امید، در استقلال فعالیت می‌کرد و توانست محسن کریمی را به تیم بزرگسالان معرفی کند. دین‌ محمدی بجز این یک سال تجربه‌ی دیگری در عرصه‌ی مربیگری ندارد.
 
آتیلا حجازی (مربی)
فرزند ناصر حجازی تجربه‌ی 2 سال حضور در استقلال به عنوان بازیکن را دارد و در 3 دوره به عنوان مربی و آنالیزور در استقلال فعالیت کرد. حجازی تاکنون در چند تیم نیز از جمله مس، آلومینیوم و گهر با مظلومی تجربه‌ی همکاری دارد. تلخ‌ترین تجربه‌ی او با مظلومی در دو فصل پیش رخ داد که مس کرمان به لیگ یک سقوط کرد. حجازی نیز یکی از مخالفان قلعه‌نویی در استقلال بود و حالا با حضور مظلومی به استقلال برگشته‌است.
 
حسین ترابپور (مربی دروازه‌بان‌ها)
دروازه‌بان سابق استقلال که در دوره‌ی قبلی حضور مظلومی در استقلال به عنوان مربی دروازه‌بانان در این تیم فعالیت می‌کرد و به همراه مظلومی جزو لیست کادر فنی تیم گهر نیز بود، هرچند این همکاری چندان به درازا نکشید و مظلومی به همراه کادر فنی‌اش به دلیل مشکلات موجود قید حضور در تیم گهر را زد. ترابپور در آلومینیوم هرمزگان نیز به عنوان مربی دروازه‌بانان در کنار مظلومی بود.
 
منصور پورحیدری (مدیر فنی)
پورحیدری همواره نامش به عنوان یکی از اعضای استقلال مطرح است. در فصل گذشته او یکی از اعضای هیئت مدیره استقلال بود و در این فصل به عنوان مدیر فنی تیم فعالیت خواهد کرد. پورحیدری به مدت 10 سال برای استقلال بازی ‌کرد و در 4 دوره‌ی زمانی نیز سرمربیگری این تیم را برعهده داشت. او با 5 دوره حضور در نیمکت استقلال در جام باشگاه‌های آسیا در این زمینه رکورددار تاریخ استقلال است. او در مجموع تجربه‌ی‌ 8 قهرمانی با استقلال را در کارنامه‌ی خود دارد.
 
 
محمد نوازی (آنالیزور)
نوازی یکی از بهترین و محبوب‌ترین بازیکنان استقلال محسوب می‌شد که همواره سانترهای زیبایش در حین بازی در خاطر هواداران استقلال نقش بسته‌است. نوازی در دو دوره‌ی مختلف و به مدت 9 سال برای استقلال بازی کرد و بعد از بروز مشکلاتی با قلعه‌نویی قیدحضور در استقلال را زد و فوتبال را در 38 سالگی در تیم شهرداری اراک در لیگ یک به پایان رساند. او به عنوان مربی بازیکن به مدت کوتاهی در این تیم حضور داشت. در نهایت شهرداری به لیگ دسته دوم سقوط کرد.
 
مهدی ارژنگ‌نیا (آنالیزور)
او در دو تیم مس و استقلال در کنار مظلومی بود و با عنوان آنالیزور فعالیت می‌کرد و اکنون یکی از مجریان برنامه ورزش و مردم شبکه یک تلویزیون نیز است که سابقه‌ی 10 ساله در این برنامه دارد. در اوایل سال جاری ارژنگ‌نیا یکی از گزینه‌های آنالیزوری باشگاه پرسپولیس نیز بود تا در کنار برانکو فعالیت کند اما سرانجام با حضور مظلومی او به استقلال آمد.
 
علی‌اصغر قربانعلی‌پور (مربی بدنساز)
او در فصل گذشته با یحیی گل محمدی در تیم ذوب‌آهن فعالیت می‌کرد و دو فصل قبل نیز در تیم ملوان به عنوان مربی بدنساز با دراگان اسکوچیچ همکاری می‌کرد. در فصل جدید پرویز مظلومی بعد از بررسی برنامه‌های 4 مربی بدنساز، از قربانعلی‌پور برای این پست دعوت کرد. قربانعلی‌پور 35 ساله در سال 81 در تیم استقلال حضور داشت.
  ۱  
آی اسپورت
2015-06-28 14:20:24
نظر دهید
۱ نظر
-
يكشنبه ۷ تیر ۱۳۹۴، ۱۹:۳۲
یکی از یکی سوراخ تر!فقط چون مخالف ژنرال هستن اومدن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر