فهرست
اتفاق ویژه در استخر شیک تهران: فردوسی‌پور از دست تتلو فرار کرد!
اتفاق ویژه در استخر شیک تهران: فردوسی‌پور از دست تتلو فرار کرد!

اتفاق ویژه در استخر شیک تهران: فردوسی‌پور از دست تتلو فرار کرد!

روزهای گذشته نام مجری محبوب برنامه 90 چندبار در رسانه ها مطرح شده است. ابتدا رامبد جوان در مصاحبه ای گفت عادل را به خندوانه دعوت کرده ام که او نیامده است. البته فردوسی پور به همکار ما گفت شاید بالاخره یک روز به خندوانه بروم. شنیده می شود رامبد در تلاش است تا برای برنامه ویژه عید فطر عادل را به برنامه اش ببرد. ماجرای دوم مربوط به دزدی از اتومبیل فردوسی‌پور بود که حتما در جریان آن هم قرار دارید. اما ماجرای سوم به نوعی از دوتای اول جذاب تر است. هفته گذشته عادل فردوسی پور بعد از خوردن افطاری هوس کرد پس از مدت ها به یکی از استخرهای شیک و سرپوشیده در شمال تهران برود و به قول معروف تنی به آب بزند. او پس از تعویض لباس، دوش گرفت و به داخل آب شیرجه زد اما به فاصله چند دقیقه ناگهان به سرعت از آب خارج شد و راه خروج از مجموعه را در پیش گرفت. او متوجه شد امیر تتلو خواننده مطرح زیر زمینی هم در همان استخر در حال شنا کردن است!


عادل فردوسی پور به محض اینکه متوجه می شود تتلو خواننده زیر زمینی هم در همان استخر مشغول شنا کردن است، بلافاصله از آب خارج می شود و به بهانه اینکه با من تماس گرفتند! و یک کار فوری برایم پیش آمده آن محل را ترک می کند.


بقیه ماجرا را از زبان تتلو بخوانید: "رفته بودیم استخر داشتیم شنا می کردیم که یهو دیدیم عادل فردوسی پور هم آمد توی آب! به محض اینکه من را از دور دید فرار کرد و حتی نتوانستیم سلام و علیک کنیم! من فکر می کنم به خاطر من و از ترس این که منشوری شود پا به فرار گذاشت. خلاصه او رفت ولی ما یک ساعت دیگر شنا کردیم که خیلی هم کیف داشت."
* * *
شاهدان عینی می گویند عادل اصلا فکر نمی کرد در آن ساعت استخر شلوغ باشد و تازه یک خواننده زیر زمینی هم داخل آن باشد. او درست چند ثانیه بعد از اینکه چشمش به تتلو افتاد، عطای ماندن را به لقایش بخشید و هنوز شنا نکرده از محل استخر متواری شد. وقتی مسئولان استخر که فردوسی پور را می شناختند از او پرسیدند چرا اینقدر زود داری می روی عادل در پاسخ گفت یک کار فوری برایم پیش آمده و حتما باید بروم! در حالی که مشخص بود او نمی خواهد با تتلو مواجه و البته دیده شود.
این خواننده زیرزمینی که از دوستان پیام صادقیان هم هست، کلی تتو روی بدنش دارد و به قول خودش تا حدی منشوری است. عادل هم که این طور وقت ها ریسک نمی کند تا مبادا گرفتار عکاس ها و خبرنگار ها شود. او ترجیح می دهد در مورد استخر رفتنش هم هیچ حرفی نزند و سکوت کند.
جالب اینکه یکی از دوستان عادل می گفت بعید می دانم او حالا حالاها به آن استخری که تتلو هم در آن شنا می کند برود!
     
آی اسپورت
2015-06-28 16:10:14
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر