فهرست
آرش و محسن در تمرین استقلال/ هیچکس آن ها را در دوست ندارد!
آرش و محسن در تمرین استقلال/ هیچکس آن ها را در دوست ندارد!

آرش و محسن در تمرین استقلال/ هیچکس آن ها را در دوست ندارد!

آی اسپورت- محسن فروزان، یک سال قبل از حوالی ساختمان باشکاه پرسپولیس، راهی استقلال شد و قراردادی را با این باشگاه به امضا رساند و به هواداران تیمش وعده داد دروازه این تیم را برای چند سال بیمه کند. او شروع بدی در استقلال نداشت اما هر چه به پایان فصل نزدیک شدیم، عملکرد او نیز ضعیف تر شد و در هفته های پایانی این دروازه بان به اندازه ای گل بد دریافت کرد که قلعه نویی تصمیم گرفت در دربی برگشت، به وحید طالب لو بازی بدهد.


اوضاع برای آرش برهانی نیز ابدا بهتر نبوده است. او در بیست و نه هفته و هزاروسیصدونودوچهار دقیقه بازی،  فقط دو گل زده برای استقلال به ثمر رسانده است. آرش مدت هاست که دیگر شبیه آن گلزن سابق نبوده و هیچ نشانی از یک فوروارد ایده آل برای استقلال ندارد. او در لیگ چهاردهم کار را به جایی رساند که قلعه نویی در حضور بازیکنان دیگر از «پایان فوتبال» این بازیکن حرف بزند.


آرش و محسن، پای ثابت اولین تمرین فصل مظلومی بودند اما بعید به نظر می رسد این بازیکنان آینده روشنی در این باشگاه داشته باشند.مدیران باشگاه علاقه چندانی به پرداخت مبلغی زیاد به آرش ندارند و با توجه به قطعی بودن بحث بازگشت رحمتی به استقلال، هواداران تیم آبی هر روز به اینستاگرام فروزان می روند و از او می خواهند که از اصرار برای ماندن دست بکشد و تیم را ترک کند! فعلا در استقلال، هیچکس برهانی و فروزان را دوست ندارد. آن ها اما هنوز فرصت دارند همه چیز را تغییر بدهند و در تیم محبوب شان ماندگار شوند.

کدخبر:9405
  ۱  
آی اسپورت
2015-06-28 16:36:56
نظر دهید

۱ نظر
استقلال سرور همه تیمهای ایران4444
دوشنبه ۸ تیر ۱۳۹۴، ۰۳:۱۳
کاری به دروازه بانی فصل قبل فروزان ندارم چون همه در فصل قبل در استقلال خوب نبودن .خیلی ها خیلی بدتر از فروزان بودن مثل هاشم و ..... فروزان جونه و میتونه در اینده جبران کنه .بعدشم ای اسپورت تو همش درای برای بازیکنان استقلال و تیم استقلال حاشیه درست میکنی چرا از لنگ و بازیکنانش پست نمیزاری ؟؟؟؟؟
فروزان اگه فصل قبل خوب بازی نکرد ولی کری خونی خوبی میکرد برا لنگی ها که انقدر سوختن ازش و هی بر علیه اون پست میرارن توی سایت هاشون
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر