فهرست
یادداشت روز: محبوبیت والیبال/ پا توی کفش فوتبالی‌ها
یادداشت روز: محبوبیت والیبال/ پا توی کفش فوتبالی‌ها

یادداشت روز: محبوبیت والیبال/ پا توی کفش فوتبالی‌ها

آی‌اسپورت- روزها به کام بلندقامتان سپری می‌شوند. روزی را به خاطر می‌آوریم که ولاسکو دست تو دست کی‌روش از پله‌های فرودگاه به فدراسیون نزدیک‌تر می‌شد. در روزهایی که والیبال‌مان هم مثل فوتبال‌مان بود. توفیقی نداشتیم. تیم درجه یک آسیا نبودیم. حالا با گذشت پنج سال، فوتبال‌مال روی ریل سرازیری سیر می‌کند. درست در روزهایی که شاگردان کواچ قهرمانان المپیک و دنیا را له می‌کنند. برای اولین بار در هفده فصل اخیر، هیچ ایرانی در پنج لیگ معتبر اروپا توپ نزد. تیم‌های لژیونرهای‌مان هم یکی پس از دیگری سقوط کردند. در همین روزها، معروف جام قهرمانی اروپا را بالای سر برد. حالا که در فوتبال‌مان دیگر خبری از کریمی و دایی و عابدزاده نیست، معروف بر سر داورها فریاد می‌زند و برایش تعیین تکلیف می‌کند و بی‌پرده وعده‌های رئیس‌ها را توی سرشان می‌کوبد. خیلی بی‌راه نیست اگر بگوییم والیبال ورزش اول مملکت شده است. در روزهایی که برای کشاندن مردم به پای فوتبال، صد هزار بلیت را رایگان می‌کنند، برای دیدن بازی‌های والیبال جنجال به پا شده است.
حالا والیبالی‌ها هم عرضه‌شان را به رخ فوتبالیست‌ها می‌کشند. در رختکنِ سالن، حرکات نمایشی از جنس فوتبالیست‌ها اجرا می‌کنند. انگار قصد ندارند ماجراجویی‌های‌شان را تمام کنند. این حسرت را توی دل‌مان می‌کارند که کاش در فوتبال هم چهارده تا والیبالی داشتیم.


حسام محسنیان
کد خبر: 9407
  ۳  
آی اسپورت
2015-06-28 17:21:59
نظر دهید

۳ نظر
جواد
يكشنبه ۷ تیر ۱۳۹۴، ۲۰:۴۶
آخه اسکول تو فوتبال بدترین حالت دیگه ١٢هزارتا میان حالا با والیبال که تو بهترین حالت ١٢هزارتا میان (تازه در مسابقات لیگ جهانی نه بازی های لیگ داخلی ) قابل مقایسه است
-
يكشنبه ۷ تیر ۱۳۹۴، ۲۲:۲۴
بعد از حذف ایران از دور اول مسابقات همه والیبال را فراموش می کنند رقابت های المپیک لندن را از یاد برده اید؟!
EEE
دوشنبه ۸ تیر ۱۳۹۴، ۰۳:۱۱
امثال شما و فردوسی پور دست از سر این فوتبال بردارید درست میشه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر