فهرست
گزارش روز: مدافع خشن استقلال و تهدیدِ جدایی
گزارش روز: مدافع خشن استقلال و تهدیدِ جدایی

گزارش روز: مدافع خشن استقلال و تهدیدِ جدایی

آی اسپورت- میلاد فخرالدینی، بخشی از لیستِ مازاد پرویز مظلومی برای استقلال محسوب نمی شود و این مربی برای فصل بعد، روی او حساب باز کرده است. با این وجود، مذاکره های میلاد با مدیران باشگاه فعلا به نتیجه نرسیده و این بازیکن 700 میلیونی لیگ چهاردهم، از علاقه اش برای جدایی از باشگاه حرف زده است.


مشکل اصلی فخرالدینی با باشگاه، به طلب فصل گذشته او برمی گردد. استقلال نیز مانند باشگاه های دیگر، اولویت هزینه ها را برای خرید بازیکن جدید گذاشته است و فعلا برنامه ای برای پرداخت هزینه های به جا مانده از فصل قبل ندارد. از طرفی، فخرالدینی به جریمه 10 درصدی اش به دلیل نتایج ضعیف فصل گذشته نیز معترض است و این موضوع، احتمال بقای او در تیم را کمرنگ می کند.


جدایی فخرالدینی در شرایطی که استقلال هنوز با خسرو حیدری به توافق نرسیده، سرنوشت جناح راست استقلال برای فصل بعد را مبهم خواهد کرد. میلاد البته در لیگ چهاردهم بیشتر از هر کار دیگری، اخطار گرفته و خشن ترین بازیکن فصل استقلال بوده است. بازیکنی که تنها نظرسنجی عجیب اینترنتی سازمان لیگ، می توانست به انتخاب شدن اش به عنوان بهترین مهره فصل آبی ها بیانجامد.کدخبر:9405
     
آی اسپورت
2015-06-28 17:03:33
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر