فهرست
پراندلی: ترجیح می دادم مقابل این اسپانیا بازی نکنیم
پراندلی: ترجیح می دادم مقابل این اسپانیا بازی نکنیم

پراندلی: ترجیح می دادم مقابل این اسپانیا بازی نکنیم

آی اسپورت- تیم ملی ایتالیا درشرایطی خود را برای بازی دوستانه با اسپانیا آماده می کند که جنجال جدیدی در رختکن این تیم به وجود آمده و آن هم دعوت از جورجو کیه لینی به ترکیب آتزوری است؛ چرا که او اخیرا وبعد از سه هفته دوری از میادین ورزشی به میادین ورزشی بازگشته وبرای بازی اخیر یووه مقابل میلان نامش درلیست بازیکنان آماده قرار داشت ولی یک دقیقه هم بازی نکرد وحالا دعوت او به اردوی تیم ملی ایتالیا، باعث انتقاد کنته از پراندلی شده ؛ سرمربی یووه دراین باره گفته:« به نظر من دررفتار پراندلی یک بی احترامی و بی ادبی دیده می شود.کیه لینی در سه هفته اخیر بازی نکرده است.» و به په موراتا، مدیر ورزشی یووه هم از اینکه سرمربی ایتالیا با او تماس نگرفته عصبانی شده بود.

قبل از سفر آتزوری به مادرید، پراندلی در پاسخ به صحبتهای اخیر یوونتوسی در جمع خبرنگاران گفت:« وقتی بازیکنی را در زمین چمن یا روی نیمکت ذخیره ها می بینم، این حق را دارم، بازهم تکرار می کنم که این حق را دارم که او را به تیم ملی دعوت کنم.این من هستم که منتظر تماس آنها بودم. اگر موراتا مشکلی دارد، باید به من زنگ بزند.پزشک یوونتوس به من گفت که تمام بازیکنان آماده اند و شرایط حضور دراردوی تیم ملی را دارند؛ از جمله کیه لینی.نمی خواهم با کنته وارد جروبحث شوم. به او به خاطر نیمکت طلایی ای که در تیمش دارد تبریک می گویم.»

پراندلی در مورد دعوت از ده روسی که 93 بار پیراهن این تیم را برتن کرده، به اردوی آتزوری هم صحبت کرد. او که اخیرا به خاطر درگیری با ایکاردی با3 جلسه محرومیت مواجه شده بود حالا می تواند دوباره برای ایتالیا به میدان برود. پراندلی ادامه داد:«ما کدهای اخلاقی ای داریم که آن را با نگاه کردن درچشم های یکدیگر می نویسیم.در جام جهانی هم باید از نظر رفتاری نیز آماده باشیم. من نمی خواهم به برزیل برویم و10 نفره بازی کنیم. درمورد برخی رفتارها، تنها قاضی موجود من هستم.»

سرمربی آتزوری درمورد اینده اش روی نیمکت مربیگری این تیم صحبت کرد وراجع به تمدید قراردادش با فدراسیون فوتبال ایتالیا به این نکته اشاره کرد که دوست دارد تا به حضورش دراین پست ادامه دهد:« درحال حاضر ، من به تمدید قراردادم فکر می کنم.دراین زمینه مسائلی تغییر کرده؛ نمی خواهم هیچ چیزی را تحمیل کنم ولی روی یک پروژه تکنیکی حساب باز کرده ام و دراواسط ماه مارس دراین باره تصمیم گیری خواهد شد.»

بخش پایانی صحبت های او در مورد بازی دوستانه پیش رو مقابل اسپانیا بود:«دوست نداشم که این بازی دوستانه را برگزار کنیم؛ چون درهرصورت ما تا 3 ماه دیگر درجام جهانی بازی خواهیم کرد و نتیجه بازی4شنبه می تواند انتقاداتی را به سوی تیم روانه کند.»

از سوی دیگر جانکارلو آبه ته، رئیس فدراسیون فوتبال ایتالیا در جریان گفت وگویش با کانال اسکای ایتالیا درباره تمدید قرارداد پراندلی گفت:« پروسه تمدید قرارداد پراندلی را بعد از بازی دوستانه مقابل اسپانیا دنبال خواهیم کرد. خواسته ما این است که او با آتزوری بماند.»

غزال زیاری

     
آی اسپورت
2014-03-05 13:36:07
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر