فهرست
سیدورف: ازآنچلوتی می خواهم تا راجع به اتلتیکو برایم بگوید
سیدورف: ازآنچلوتی می خواهم تا راجع به اتلتیکو برایم بگوید

سیدورف: ازآنچلوتی می خواهم تا راجع به اتلتیکو برایم بگوید

آی اسپورت- کلارنس سیدورف سرمربی جوان میلان در صحبت هایی اعلام کرده که برای بازی برگشت تیمش در مرحله یک هشتم پایانی لیگ قهرمانان اروپا مقابل اتلتیکومادرید، با دوستش کارلو آنچلوتی تماس خواهد گرفت.

بعد از باخت 0-1 میلان در بازی خانگی رفت،حالا آنها در روز 11 ماه مارس در دور برگشت این مرحله در ورزشگاه بیسنته کالدرون مقابل اتلتیکومادرید قرار خواهند گرفت و سیدورف قصد دارد تا از تجربیات و اطلاعاتی که کارلتو در طول دوران حضورش در لالیگا در مورد اتلتیکو کسب کرده، استفاده کند. این درحالی است که برد اتلتیکو در بازی رفت چندان قاطعانه نبود و آنها تنها بازدن یک گل در خانه حریف حالا شانس بیشتری نسبت به میلان برای راهیابی به دور بعدی دارند؛ اما خود سیدورف تسلیم نشده و امیدهای زیادی دارد تا شاهد حضور تیمش در دور بعدی رقابت های لیگ قهرمانان اروپا باشد و در همین راستا قصد دارد تا به توصیه های کارلو آنچلوتی سرمربی سابقش در میلان که حالا در لالیگا هدایت رئال مادرید را در دست دارد گوش فرا دهد. او در صحبت هایی دراین باره گفت:« روز دوشنبه من و کارلتو با هم دیدار کردیم و کمی با هم صحبت کردیم. او اخیرا تیمش را در دربی شهر مادرید هدایت کرده بود و در مصاف سفید وقرمزپوشان، کهکشانی ها را هدایت کرده بود. نیمه اول آن بازی یک جنگ تمام عیار بود. من برای دریافت اطلاعاتی راجع به اتلتیکو، برای تماس با کارلتو لحظه ای درنگ نخواهم کرد.»

آنچلوتی و سیدورف در رویدادی تبلیغاتی در شهر کورچانوی ایتالیا با هم دیدار کردند و خوش و بش گرمی هم با یکدیگر داشتند. این دیدار در شرایطی اتفاق افتاد که ساعاتی قبل از آن کارلو آنچلوتی و شاگردانش در دربی مادرید میهمان اتلتیکومادرید بودند و نتوانستند تا از سد حریف عبور کرده و در ده دقیقه پایانی این مسابقه کار را به تساوی کشاندند تا با کسب یک امتیاز از این دربی نفس گیر همچنان در صدر جدول لالیگا باقی بمانند.

  از سوی دیگر آنچلوتی هم در صحبت هایی نظرش را در مورد بازی میلان و اتلتیکومادرید در لیگ قهرمانان اروپا ابراز و یادآوری کرد که حریف اسپانیایی مدعی عبور از سد میلان است:« برای سیدورف بهترین ها را آرزو می کنم ولی به نظر من اتلتیکو مادرید مدعی صعود به دور بعد است. میلان به یک درخشش خیره کننده نیاز دارد. بازی برگشت این دو تیم سخت و فشرده خواهد بود چون اتلتیکو نهایت تلاشش را به کار خواهد گرفت. برای آنها هدف بزرگ، رسیدن به مرحله یک چهارم پایانی لیگ قهرمانان اروپاست و جو ورزشگاه این تیم هم پرهیجان و مملو از انرژی است. برای آن بازی به یک میلان خوب و بی عیب و نقص نیاز خواهد بود.»

غزال زیاری

     
آی اسپورت
2014-03-05 13:38:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر