فهرست
ایران1-3 لهستان؛ اولین شکست خانگی شاگردان کواچ
ایران1-3 لهستان؛ اولین شکست خانگی شاگردان کواچ

ایران1-3 لهستان؛ اولین شکست خانگی شاگردان کواچ

آی اسپورت- سعید معروف، شهرام محمدی، مجتبی میرزاجان‌پور، میلاد عبادی‌پور،‌ عادل غلامی، محمد موسوی و مهدی مرندی (لیبرو) بازیکنان شروع‌کننده تیم ایران در بازی مقابل لهستان بودند و ترکیب تیم حریف نیز با ادامه مصدومیت بارتوژ کورک، ستاره این تیم نسبت به بازی نخست که به برتری 3 بر 2 شاگردان کواچ انجامید، دست نخورده بود. بازی با اشتباهات تیم ایران، پایایای شروع شد و دو تیم به امتیاز هفت رسیدند. داور بحرینی که در دیدار قبلی نیز به عنوان داور اول، قضاوت نه‌چندان خوبی ارائه کرده بود در این بازی نشان داد که در پست داور دوم هم عملکرد بهتری ندارد. او در دیدن صحنه‌های ویدئو چک آنقدر کند عمل می‌کرد که سعید معروف حتی حاضر شد در یک صحنه قید امتیاز احتمالی برای ایران را بزند. ست نخست با دفاع و حملات بهتر بازیکنان ایران با نتیجه 25 بر 23 به سود شاگردان کواچ تمام شد.
استفان آنتیگا در ست دوم از فابین ژزگا، پاسور اول تیمش استفاده کرد. اشتباهات بازیکنان ایران، استفاده بسیار خوب بازیکنان لهستان از توپ‌های برگشتی و دریافت‌هایی که به خوبی به دست پاسور نمی‌رسید، باعث شد تا لهستانی‌ها از همان ابتدا اختلاف امتیاز خود را با ایران زیاد کنند. بازیکنان ایران در پایان این ست 28 امتیاز از حمله، پنج امتیاز از دفاع، یک امتیاز سرویس و 11 امتیاز از اشتباهات حریف به دست آوردند و در مقابل بازیکنان لهستان 25 امتیاز از حمله، سه امتیاز از دفاع، دو امتیاز سرویس و 18 امتیاز از اشتباهات بازیکنان ایران کسب کردند. این ست با حساب 20 بر 25 به سود قرمزپوشان لهستان تمام شد.
در ست سوم، محمود گودرزی، وزیر ورزش جوانان به جمع حاضران در جایگاه ویژه اضافه شد اما اشتباهات بازیکنان ایران که در پایان این ست به بیش از 25 امتیاز  رسید مانع از این می‌شد که اختلاف امتیازات کم شود. کواچ در این ست از همه بازیکنان برای رفع مشکل توپ‌گیری و حمله تیم حتی حمزه زرینی استفاده کرد اما نتیجه این ست نیز 25 بر 20 به سود لهستان شد تا اتفاقا بازی نخست دو تیم در این بازی هم تکرار شود.
ست چهارم نیز با برتری مطلق لهستان شروع شد و این تیم 4 بر یک از ایران پیش افتاد. چند دریافت بدون نقص و حملات عالی از بازیکنان ایران، نتیجه را 5 بر 4 به سود شاگردان کواچ عوض کرد تا جو نسبتاً ناامید سالن آزادی دوباره جان بگیرد. تفاوت عمده بازی دو تیم از ابتدای بازی در این بود که بازیکنان لهستان برای تو‌پ‌های برگشتی و توپ‌هایی که توسط دفاع زخمی شده بود برنامه داشتند و دفاع داخل زمین این تیم به طرز عجیبی این توپ‌ها را به دست پاسور می‌رساند تا تبدیل به امتیاز شود. ست چهارم با نتیجه 25 بر 21 به سود لهستان تمام شد تا شاگردان کواچ برای نخستین بار طعم شکست خانگی را بچشند.
تیم ملی والیبال ایران در هفته هشتم لیگ جهانی والیبال، روزهای جمعه و شنبه آینده در تهران میزبان تیم بدون پیروزی روسیه است و آمریکا نیز در لهستان به مصاف این تیم می‌رود.
  ۳  
آی اسپورت
2015-06-28 22:37:44
نظر دهید
۳ نظر
-
يكشنبه ۷ تیر ۱۳۹۴، ۲۲:۴۶
حالا دیدید اون یادداشت بدبینانه درست بود امریکا واقعا شل بازی میکرد اینا بازی قبلی روهم شانس اوردندمن به اون شدت موافق نیستم ولی چون امریکا از صعودش مطمئن بود امتیاز هاشو جمع کرده بود ایران نصف اونم جلوی لهستان نبود
امیر تبریز اوغلی
يكشنبه ۷ تیر ۱۳۹۴، ۲۲:۵۵
این بار تیم ملی ایران 1.. لهستان 3
لهستان بتونه یک امتیاز از امریکا بگیره فینال بای بای
امیر تبریز اوغلی
يكشنبه ۷ تیر ۱۳۹۴، ۲۳:۱۸
بازم نمی خواید قبول کنید امریکا عمدا باخت....؟؟؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر