فهرست
گزارش روز: اعصاب خرد کن؛ مثلِ مرتضی حسینی!
گزارش روز: اعصاب خرد کن؛ مثلِ مرتضی حسینی!

گزارش روز: اعصاب خرد کن؛ مثلِ مرتضی حسینی!

آی اسپورت- تصور می شد  با بازگشت تیم ملی والیبال به ایران برای رفابت های لیگ جهانی و با توجه به ممنوعیت حضور بانوان در سالن آزادی، تماشای مسابقه والیبال از طریق تلویزیون ایران دیگر آزاردهنده نخواهد بود. طبق معمول، این تصور کاملا اشتباه از آب درآمد. این بار اگر چه خبری از پخس هر چند ثانیه یک بار صحنه آهسته نبود اما صداوسیمایی ها یک چیزهایی توی خودشان داشتند برای سخت کردن تماشای مسابقه حساس و کلیدی تیم ملی. تقریبا در همه لحظات مسابقه، صدای مرتضی حسینی از پشت میکروفون شنیده می شد که دارد تماشاگران را به تشویق وامی دارد. این در حالی ست که در همه دیدارهای قبل، تماشاگران بدون حضور یک میکروفون به دست نیز به خوبی تیم را حمایت کرده بودند و رفتار این مجری، تنها تمرکز بازیکنان خوبی را بر هم می زد. علاوه بر بازیکنان و حاضران در ورزشگاه، مخاطبان تلویزیونی بازی نیز از این رفتار عجیب و غریب برگزارکنندگان مسابقه به سبک کشورهای عربی، متعجب بودند. 


در پایان مسابقه منجر به شکست تیم ملی نیز، تحمل مجریانی که  روی آنتن می آمدند تا جمله های تبلیغاتی اسپانسر را در یک رسانه «دولتی» تکرار کنند بسیار دشوار به نظر می رسید. تصور کنید بعد از باخت تلخ ایران به لهستان، بهزاد کاویانی روی آنتن حاضر شود و بگوید:«باختیم اما چیزی از ارزش های آهن آلات برادران رجبی کم نمیشه!» و یا اینکه مرتضی حسینی همیشه اعصاب خرد کن تکرار کند:«ماست خسرو را با خیار نوش جان کنید تا بازی روسیه!».  
 

کدخبر:9405
  ۲  
آی اسپورت
2015-06-29 15:01:04
نظر دهید

۲ نظر
-
دوشنبه ۸ تیر ۱۳۹۴، ۲۳:۲۳
اخ گفتید ولی اعصاب خرد کن تر این تشویق های حسینی موقع بازی بود اعصابم خرد کرد موقع بازی
تیم عقبه تابلو هم بود میبازیم این اعصاب خرد کن هی پای بلندگو هو هو میکنه
پدرام
سه شنبه ۹ تیر ۱۳۹۴، ۰۷:۰۹
واقعا نه قیافه داشته باشی نه فن بیان داشته باشی نه مزه داشته باشی سه ساعتم رو مخ مردم پیاده روی کنی...اینم یه نوع هنره که در این برادران بی نمک نهفته است.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر