فهرست
تیم رویایی فوتبالیست‌های سرباز (شماتیک)
تیم رویایی فوتبالیست‌های سرباز (شماتیک)

تیم رویایی فوتبالیست‌های سرباز (شماتیک)

آی‌اسپورت- با دیدن تیم رویایی سربازها، حالا این بازیکنان حسرت می‌خوردند که کاش دست به دامان زد وبندها نمی‌شدند. بازیکنایی که حدود یک فصل از فوتبال را از دست دادند. یک فصل پول نگرفتند و این به جدایی از لباس تیم ملی هم منجر شد. اگر این بازیکنان گولِ خریدنِ سربازی را نمی‌خوردند، می‌توانستند در یکی از تیم‌های نظامی گرد هم بیایند و حالا جای خانه‌نشینی، روی تیتر مطبوعات بودند. یک ترکیب یازده نفره از بازیکنان مشمول خدمت سربازی را چیدیم. ترکیبی که می‌توانست بازیکنان دیگری چون غریبی و مهرآزما و انصاری را هم در خود ببیند. البته هنوز بحث سرباز شدن شریفات و مهدی شریفی دهان به دهان می‌چرخد و شاید آنها هم به زودی به این لیست اضافه شوند.
 
دروازه‌بان
گلر این تیم را بیرانوندی گذاشتیم که در استقلال، رحمتی را به او ترجیح دادند و پرسپولیسی‌ها موفق به جذبش نشدند. حالا علیرضا قصد دارد به خاظر گذراندن خدمت سربازی، به تیم نظامی تراکتورسازی اضافه شود.
 
مدافعان
علی محمودی که با جنجال‌های علی دایی، این فصل را از دست داد، در دفاع راست حضور دارد. هم‌تیمی او در این فصل یعنی شجاع خلیل‌زاده هم در دفاع وسط به همراه جدیدترین ملی‌پوش ملوان -حسین کنعانی‌زادگان- حضور دارد. دفاع چپ این تیم هم، دفاع چپ فراری کی‌روش است.
 
هافبک‌ها
سینا عشوری در ذوب‌آهن نشان داده بود به تنهایی می‌تواند از پس هافبک دفاعی هر تیمی بربیاید. مهرآزما و حسین ماهینی در دو گوش خط میانی حضور دارند و سروش و بختیار هم در مرکز زمین.
 
مهاجم
چه گزینه‌ای بهتر از آرش؟
 سهمیه تراکتورسازی: علی حمودی، شجاع خلیل‌زاده، سینا عشوری، علیرضا بیرانوند (احتمالی)، بختیار رحمانی (احتمالی)
ملوان: آرش افشین، حسین ماهینی، محمدحسین مهرآزما،
نامعلوم: مهرداد پولادی، سروش رفیعی
 
 
 کد خبر: 9407
  ۱  
آی اسپورت
2015-06-29 15:08:37
نظر دهید

۱ نظر
امیر تبریز اوغلی
دوشنبه ۸ تیر ۱۳۹۴، ۲۳:۲۲
ای اسپورت تا چشت دراد...خخخخخخخخخخخخ
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر