فهرست
رونالدوی برزیلی: برای جام جهانی دلشوره دارم
رونالدوی برزیلی: برای جام جهانی دلشوره دارم

رونالدوی برزیلی: برای جام جهانی دلشوره دارم

آی اسپورت- در فاصله 100 به آغاز جام جهانی برزیل، رونالدو، مهاجم اسطوره ای فوتبال برزیل در سایت شخصی اش به دغدغه های خود پرداخته است.دو

رونالدو که خود در سال های 1994 و 2002 در جام جهانی به قهرمانی رسیده و در حال حاضر عنوان بهترین گلزن تاریخ جام جهانی را در اختیار دارد، اکنون یکی از مسئولان کمیته برگزاری جام جهانی 2014 است.

او در سایت شخصی اش نوشت:" گویی دیروز بود که برزیل به عنوان میزبان بازی های جام جهانی 2014 فیفا انتخاب شد.

 شور و هیجان آن لحظه ای که خبر دار شدم کشورم محل برگزاری مهم ترین رویداد دنیای فوتبال خواهد بود هنوز به خاطر دارم. اگر چه من به عنوان بازیکن در مستطیل سبز نخواهم بود اما دلشوره‌ها و نگرانی هایی که قبل از شروع یک رویارویی بزرگ به سراغم می آمد بار دیگر کم کم ظاهر می شوند چون تمامی توجه جهان معطوف ما خواهد بود و این خود فرصت بی نظیری است تا آنچه که برزیل و مردمانش را از سایرین متمایز می نماید به جهانیان نشان دهیم.

برگزاری جام جهانی پیش رو و بازی های المپیک 2016 فرصتی به ما خواهد داد تا به دنیا نشان دهیم نه تنها بسیار ورزش دوست بلکه به لحاظ اقتصادی نیز بسیار قدرتمند هستیم.

اگر چه برزیل کشوری است با فرهنگ های بسیار، با وجود این، در طول سالهای اخیر ، پیشرفت های زیادی در جهت برطرف نمودن این معضل حاصل نموده ایم. ما جامعه ای هستیم با قومیت های متفاوت ولی متحد، سرزمینی با مردمان با استعداد، خلاق، کوشا ، مصمم و پرانگیزه ـ ویژگی هایی که جملگی آنها را تمام و کمال در دریبل های حیرت انگیز و جادویی نیمار، در موسیقی تام ژوبیم و نیز در دستاوردهای علمی میگل نیکوللیس می توان یافت ـ دانشمندی که مطالعات وی بر روی ربات های طراحی شده به صورت استخوان بندی خارجی، بیماران فلج چهار اندام را امیدوار ساخته تا روزی بتوانند به روی پاهای خود راه بروند.

 کشور من، سرزمین شادی‌ها است و شور و نشاط فراوان، ما هم با آغوش باز از میهمانان خود در جام جهانی استقبال خواهیم کرد.

     
آی اسپورت
2014-03-05 16:55:36
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر