فهرست
مس کرمان در انتظار برگزاری پلی اف
مس کرمان در انتظار برگزاری پلی اف

مس کرمان در انتظار برگزاری پلی اف

آی اسپورت - در شرایطی که بعد از رای کمیته استیناف فدراسیون فوتبال مبنی بر کسر امتیاز از راه آهن که منجر به سقوط این تیم به لیگ دسته یک شد، دبیر کمیته استیناف در مصاحبه ای امکان برگزاری بازی پلی اف بین تیمهای پیکان و مس کرمان را رد کرده بود، باشگاه مس کرمان امروز در بیانیه ای خواهان انجام این بازی شده. سایت مس کرمان نوشته: اکنون با این رأی تیم پیکان در رده‌ چهاردهم جانشین تیم استقلال خوزستان شد و حالا این سؤال به میان می‌آید که تکلیف بازی پلی‌آف که استقلال خوزستان مقابل مس کرمان برگزار کرد به چه شکل در خواهد آمد؟!
کاملا بدیهی است به همان شکل که این حکم موجب تغییرات زیادی در جدول رده‌بندی بازی‌های لیگ برتر ایجاد شود، همین حکم نیز قانوناً باید در رابطه با بازی پلی‌آف نیز اثرگذار باشد و با توجه به اینکه تیم جدیدی در رده چهاردهم جدول قرار گرفته است، بازی پلی‌آف بین تیم سوم لیگ یک و تیم چهاردهم لیگ برتر نیز مجدداً برگزار شود.
این مسئله از این نظر کاملاً قانونی می‌نماید که اگر با حکم فدراسیون تیم جدیدی هم در رده‌ی سوم لیگ دسته اول قرار می‌گرفت، قطعاً فدراسیون حکم به تکرار بازی پلی‌آف می‌داد و حالا با قرار گرفتن تیم جدیدی در رده‌ی چهاردهم لیگ برتر، به شکلی کاملاً قانونی و مطابق حکم استیناف، بازی پلی‌آف بین تیم سوم لیگ یک یعنی مس کرمان و تیم جدید چهاردهم لیگ برتر نیز مجدداً برگزار شود.
باشگاه صنعت مس کرمان کاملاً این آمادگی را دارد که بازی پلی‌آف جدید را برگزار کند و عدم انجام برگزاری این بازی موجب خواهد شد به همان شکل که عدالت مد نظر فدراسیون فوتبال برای تیم‌های لیگ برتری رعایت شد، این عدالت برای بازی پلی‌آف که اثر مستقیم از این حکم پذیرفته است، رعایت نشود.
از همین‌رو باشگاه صنعت مس کرمان منتظر رفتار عادلانه و حکم قانونی و مقتضی برای انجام دوباره بازی پلی‌آف است. این باشگاه امیدوار است که در این زمینه مقامات مسئول قانونی و عادلانه برخورد و اظهار نظر نمایند.


کد خبر: 9408
     
آی اسپورت
2015-06-30 08:11:09
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر