فهرست
نکته روز: لحظه ای که پرسپولیسی‌ها از یاد برده‌اند
نکته روز: لحظه ای که پرسپولیسی‌ها از یاد برده‌اند

نکته روز: لحظه ای که پرسپولیسی‌ها از یاد برده‌اند

آی اسپورت- لیگِ چهاردهم برای پرسپولیسی، با همه تلخی ها و شکست ها و پلشتی ها و حاشیه ها، دو پیروزی متوالی در دربی تهران را به همراه داشت. آن ها موفق شدند در دو بازی رفت و برگشت تیم قلعه نویی را شکست بدهند و این شانس را به دست بیاورند که با دو پیروزی متوالی دیگر، نماد 4 را از استقلالی ها بگیرند. در مسابقه برگشت که در دیدار پایانی دو تیم در لیگ نیز به شمار می رفت، علی علیپور در اولین تجربه حضورش در این مسابقه، گل 3 امتیازی حساس را با یک ضربه سر متهورانه وارد دروازه طالب لو کرد و تبدیل به پدیده پرسپولیسی ها شد. پدیده ای که شاید این روزها از ذهن هواداران این باشگاه رفته باشد.


پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات، روزهای خوبی را پشت سر نمی گذارد. آن ها تنها دو بازیکن جدید جذب کرده اند و شاهد روزهای موفق حریف سنتی در تابستان هستند که مدام با ستاره ها قرارداد می بندد. احتمال خداحافظی طارمی و عالیشاه نیز با باشگاه وجود دارد اما هواداران تیم سرخپوش پایتخت نباید از یاد ببرند که تیم شان مهره های جوانی دارد که می توانند زیرنظر برانکو فصل موفقی را پشت سر بگذارند و تیم را به رده خوبی برسانند. مهره هایی مثل میلاد کمندانی، احمد نوراللهی و فرشاد احمد زاده که شاید با هیاهوی زیادی پرسپولیسی نشده باشند اما برای باشگاه مفید خواهند بود. در این فهرست، علی علیپور را فراموش نکنید. قهرمانِ جوان هفته آخر لیگ برای پرسپولیسی ها. پسری که برای درخشیدن در ترکیب سرخ ها، فقط کمی اعتماد لازم دارد.

کدخبر:9405
  ۱  
آی اسپورت
2015-06-30 14:22:21
نظر دهید

۱ نظر
-
چهارشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۴، ۰۰:۰۰
اینها درسته ولی تو دفاع و بال چپ و راست چی؟؟ باشگاه نقاط ضعفش رو که برطرف نکرد هیچ نقاط قوتش مثل نوری و طارمی و ... رو هم داره از دست میده! :(
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر