فهرست
خرید تازه استقلال از لیست پرسپولیس؛ جمع جوانان آبی جمع شد
خرید تازه استقلال از لیست پرسپولیس؛ جمع جوانان آبی جمع شد

خرید تازه استقلال از لیست پرسپولیس؛ جمع جوانان آبی جمع شد

آی‌ اسپورت- استقلال با روزبه چشمی هم به توافق رسید تا پنجمین خرید استقلال، جوانترین خرید استقلال در فصل نقل و انتقالات باشد. چشمی 22 ساله است و در فصل قبل به جز 6 بازی در تمامی بازی‌های صبا و به مدت 2100 دقیقه به میدان رفت. پست اصلی چشمی هافبک دفاعی است که به عنوان مدافع نیز بکار گرفته می‌شود. خرید جدید استقلال سابقه‌ی حضور در تمامی رده‌های پایه ملی را در کارنامه دارد و یکی از بهترین‌های فصل گذشته لیگ برتر است. چشمی در لیگ برتر فقط دو سال در صبا بازی کرده و در رده‌ی جوانان در دو تیم پرسپولیس و مقاومت تهران نیز بازی کرده‌است.
 
چشمی هم یکی از بازیکنانی است که در لیست خرید پرسپولیس وجود داشت اما در نهایت سر از استقلال در‌آورد. او از ذوب‌آهن هم پیشنهادات جدی داشت. روزبه چشمی به همراه بهنام برزای، مجید حسینی و محسن کریمی از جمله بازیکنان جوان هستند که استقلال در این فصل می‌تواند حساب ویژه‌ای روی آنها باز کند.
  ۱  
آی اسپورت
2015-06-30 16:18:41
نظر دهید
۱ نظر
سعید
سه شنبه ۹ تیر ۱۳۹۴، ۱۵:۲۸
شاید این بحثی که مطرح میکنم یه چیز مسخره ای باشه،ما الان تو فوتبال کشورمون بحثی مطرح هست که اخر فصل کی روش یه لیستی از جوان های ( که بعضا لیاقتش رو دارن) رو به تیم ملی معرفی میکنه که خود به خود قیمتشون رو نجومی بالا میبره اما در لیست نهایی خبری ازشون نیست،پرونده عجیبیه دلالی کی روش،،من نمیخوام مصداقی بحرفم اما تو فوتبال ایران بهترین بازیکنش 100 ملیون ارزش داره،لیگ برتر ما هیچ چیزش حرفه ای نیست اما قرارداد هاش حرفه ایه،فوتبال ما هیچی نداره،ما الان چندین ساله که یه جا موندیم،ما باد نقطه به نقطه خودم رو مثال بزنیم،همین امارات ببینین چیجوری دارن مرحله مرحله جلو میرن،یا شاید همین گوام که تعداد گل زده ما دو رقمی میشد اما ببنید ایا ایندفعه میتونن 3 تا گل بزنن بهش؟؟ فوتبال این کشور باید تعطیل شه،فساد و دلالی داره بیداد میکنه،باید این بنا را خراب کرد و دوباره ساخت،همین پیام صادقیان میگیره 900 ملیون از پرسپولیس،این فوتبال و دلال های کثیفش هستن که یه جوون رو اول مسیرش اشباع میکنن و این اقا انگیزه ای برای ادامه دادن نداره،
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر