فهرست
سه احتمال صعود ایران در لیگ جهانی
سه احتمال صعود ایران در لیگ جهانی

سه احتمال صعود ایران در لیگ جهانی

آی اسپورت- تیم ملی لهستان با ۲۰ امتیازی که دارد با ۲ امتیاز به مرحله بعد خواهد رسید. یعنی این تیم اگر دو شکست ۲-۳ هم داشته باشد به مرحله بعد می‌رسد. بدانید که این تیم در صورت پیروزی و دو شکست ۲-۳ به مرحله بعد می‌رسد؛ اما سه حالت وجود دارد که شانس حضور ایران در مرحله بعد را تضمین می‌کند و چیزی شبیه به معجزه است.
حالت اول این است که لهستان امتیاز نگیرد و ایران دو بازی را ببرد. یعنی ایران در صورت کسب دو پیروزی ۳-۱ و لهستان در صورت پذیرفتن دو شکست ۳-۱، بی‌نیاز از ست‌شماری به مرحله بعد خواهد رسید. حالت دوم این است که لهستان باز هم امتیاز نگیرد اما ایران پنج امتیاز بگیرد. یعنی اینکه لهستان اگر در بهترین حالت دو بازی را ۳-۱ ببازد بدون امتیاز خارج می‌شود و ایران با کسب پنج امتیاز که در بدترین حالت شامل یک پیروزی ۳-۲ و یک پیروزی ۳-۱ در معدل است برنده خواهد بود و صعود خواهد کرد. البته معدل ست در صورتی اتفاق می‌افتد که اول بردها و بعد امتیازها با هم برابر شوند.
حالت سوم هم این است که لهستان یک امتیاز بگیرد و اما ایران دو بازی مقابل روسیه را ببرد. یعنی در واقع لهستان در صورت یک شکست ۳-۲ و یک شکست ۳-۱ مقابل آمریکا با یک امتیاز به امتیاز ۲۱ می‌رسد و ایران مجبور است هر دو دیدار را در بدترین حالت با پیروزی ۳-۱ به پایان برساند. این هم سومین مسیر برای صعود ایران است. در حالت‌های دیگر ایران شانس صعود ندارد و فقط باید دوبازی با روسیه را ببرد و به مقاومت آمریکایی‌ها امیدوار باشد.
  ۱  
آی اسپورت
2015-06-30 17:08:20
نظر دهید

۱ نظر
!!!!!!!!!!
سه شنبه ۹ تیر ۱۳۹۴، ۱۷:۳۰
من که پیشنهاد میکنم که با توجه به اهمیت مسابقات قهرمانی جهان که شهریور در ژاپن برگزار میشه و انتخابی المپیک هست ، در این دو دیدار به بازیکنانی که کمتر در ترکیب قرار گرفتند بازی داده شود تا تجربه آنها هم بالا رود و در مسابقات قهرمانی جهان به جای متکی بودن به 5 یا 6 بازیکن خاص، به 12 نفر متکی باشیم !
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر