فهرست
درخواست هواداران از مظلومی:بیک‌زاده را نگیر، زندی را بیاور(عکس)
درخواست هواداران از مظلومی:بیک‌زاده را نگیر، زندی را بیاور(عکس)

درخواست هواداران از مظلومی:بیک‌زاده را نگیر، زندی را بیاور(عکس)

آی اسپورت- تمرین امروز استقلال تحت تاثیر شایعات فصل نقل و انتقالات قرار داشت و هواداران بیشتر از این که به تشویق تیمشان مشغول باشند مشغول بحث و تبادل نظر در مورد بازیکنان مورد نیاز تیم بودند.شایعه حضور سید جلال حسینی در استقلال در محل تمرین هم پیچیده بود و تماشاگران در این مورد از یکدیگر سؤال می‌کردند.در اواسط تمرین هواداران از مظلومی خواستند به سمت‌ آنها برود که سرمربی استقلال این کار را انجام داد،سپس یکی از هواداران خطاب به مظلومی گفت‌ آیا سید جلال را به استقلال می‌آورید که مظلومی پاسخ داد هنوز چیزی معلوم نیست.
در ادامه یکی دیگر از هواداران گفت آقای مظلومی تو رو به خدا بیک‌زاده را نگیرید، فریدون زندی از او بهتر است که سرمربی اسقتلال با خنده پاسخ آن هوادار را داد. یک هوادار دیگر که چند نفر را همراه خودش می‌دید به مظلومی گفت پیرمردها را به استقلال نیاورید و بازیکنان جوان بگیرید.به خصوص پیرمردهایی که در تیم ملی حضور دارند و فقط می‌آیند که پول بگیرند. او در صحبتهایش نام امیرحسین صادقی را آورد و با تاکید روی این بازیکن از سرمربی استقلال خواست که نگذارد این بازیکنان در استقلال بمانند. پرویز مظلومی هم در جواب آن هوادار گفت که بازیکنانی مانند صادقی بزرگترهای تیم هستند و استقلال اگر استقلال شده با زحمت و فداکاری این بازیکن‌ها بوده و به همین دلیل ما نمی‌گذاریم که بازیکنانی مانند او به همین راحتی از استقلال جدا شوند.
با این که خریدهای مظلومی در خط دفاع و خبرهایی که از گوشه و کنار به گوش می‌رسد نشان می‌دهد بازیکنانی مانند بیک‌زاده و صادقی جایی در تفکرات او ندارند اما این مربی ترجیح می‌دهد حرمت این بازیکنان را حداقل در ظاهر حفظ کند.
     
آی اسپورت
2015-06-30 23:16:05
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر