فهرست
مربی شیلی: بازی با آلمان، مانند یک بازی در جام جهانی است
مربی شیلی: بازی با آلمان، مانند یک بازی در جام جهانی است

مربی شیلی: بازی با آلمان، مانند یک بازی در جام جهانی است

آی اسپورت- تیم ملی آلمان در راه آماده سازی خود برای بازی های جام جهانی امشب در یک دیدار دوستانه میزبان تیم ملی شیلی است.
یورگ سمپائولی سرمربی شیلی در کنفرانس خبری پیش از این دیدار بازی مقابل آلمان را یک آزمون جدی پیشروی بازیکنانش دانست و از این بازی به عنوان یک دیدار رسمی در جام جهانی نام برد.
او به خبرنگاران گفت:" امشب یک بازی جدی مقابل آلمان داریم ما به این بازی به عنوان بازی در جام جهانی نگاه می کنیم به همین دلیل برای ما بسیار مهم است که همه ی بازیکنانمان را در اختیار داشته باشیم."
با این حال مربی آرژانتینی شیلی از مصدومیت بازیکنانش شکایت می کند و ادامه می دهد:" متاسفانه تنها پنج یا شش بازیکن خود را برای حضور در این بازی و افزایش کیفیت آن ها در اختیار خواهیم داشت."
کلودیو براوو دروازه بان و کاپیتان شیلی هم در این بازی حاضر نخواهد بود او در آخرین دیدار تیم باشگاهی اش دچار پارگی عضله ی ران پای راستش شده است. با این وجود آرتوره ویدال ستاره یوونتوس و گری مدل بازیکن کاردیف در ترکیب شیلی حضور خواهند داشت.
سمپائولی در پایان صحبت هایش با اشاره به فقدان دروازه بان و کاپیتان تیم می گوید:" بهرحال ما می توانیم در این بازی توانایی های دروازه بان دومان را محک بزنیم تا در جام جهانی غافلگیر نشویم." او به تیم ملی آلمان هم اشاره می کند و می گوید:" تیم ملی آلمان رقیب سرسختی است آن ها بخت شماره دو قهرمانی در برزیل خواهد بود."
     
آی اسپورت
2014-03-05 19:39:11
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر