فهرست
موقعیت کاسیاس؛ هر روز بدتر از دیروز
موقعیت کاسیاس؛ هر روز بدتر از دیروز

موقعیت کاسیاس؛ هر روز بدتر از دیروز

آی اسپورت –  موقعیت ایکر کاسیاس هر روز که می گذرد پیچیده تر از روز قبل می شود. آخرین خبر در مورد او حاکی از این است که تعدادی از باشگاه هایی که خواهان او بوده اند از رقابت برای جذب او دست کشیده اند چرا که آنها دوست ندارند همچنان منتظر بمانند تا ببینند پایان سریال خسته کننده ای که کاسیاس و رئال مادرید راه انداخته اند، به کجا خواهد رسید.
آرسنال یکی از همین موارد است. توپچی ها بعد از اینکه مدتی منتظر ایکر کاسیاس ماندند از خرید او دست کشیدند و خیلی سریع به سراغ پتر چک دروازه بان چلسی رفتند و او را با 14 میلیون پوند جذب کردند. پاری سن ژرمن هم دیگر تیمی است که به نظر می رسد از تلاش برای جذب کاسیاس منصرف شده است. این تیم هنوز دروازه بان بزرگی را جذب نکرده اما گزارشهایی در مورد اینکه آنها به سراغ هوگو لوریس دروازه بان تاتنهام رفته اند، منتشر شده است. رسانه های فرانسوی نوشته اند انتقال لوریس به تیم پاریسی تقریبا قطعی شده است.
با این اوصاف ،تاتنهام و رم تنها گزینه هایی هسند که پیش روی کاسیاس در حال حاضر قرار دارند. این دروازه بان 34 ساله پیشنهاد تیم فنرباغچه ترکیه را رد کرده و گفته قصد ندارد جایی به غیر از اسپانیا بازی کند.
     
آی اسپورت
2015-06-30 21:04:58
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر