فهرست
به بهانه حضور مجدد رونالدینیو کنار اتوئو؛ اتحاد مخوف
به بهانه حضور مجدد رونالدینیو کنار اتوئو؛ اتحاد مخوف

به بهانه حضور مجدد رونالدینیو کنار اتوئو؛ اتحاد مخوف

آنتالیا اسپورت ترکیه پس از جذب ساموئل اتوئو با رونالدینیو هم به توافق رسیده تا زوج آرمانی آخرین بارسای درخشان قبل از دوران گواردیولا، این بار در ترکیه بازسازی شوند. این ٢ هر چقدر در بارسلونا، هنر خود را برتر از فاخرترین سالن‌ها و حسی‌ترین نمایش‌های تئاتر مهد هنر اسپانیا نشان دادند، حالا برای زیباتر جلوه دادن قدرت‌شان نسبت به زیبایی‌های شهر آنتالیا کار دشواری پیش رو دارند اما به‌هرحال رونالدینیو و اتوئو هستند؛ همان دارندگان دکترای تله‌پاتی با هم، همان زوج طلایی اواسط اولین دهه هزاره جدید و بهترین زوج تاریخ معاصر بارسا به لحاظ میانگین گلزنی!
برترین‌ها رئیس باشگاه آنتالیااسپور وعده داد ضلع سومی هم به این جمع اضافه می‌شود که حتی اگر این اتفاق رخ ندهد هم آنتالیا نه‌تنها چیزی را از دست نمی‌دهد بلکه خللی در لذت داشتن مخوف‌ترین زوج خط حمله تاریخ بارسلونا به وجود نمی‌آید. البته آمار مثلث فعلی خط حمله بارسلونا بسیار بهتر است اما ملاک انتخاب زوج اتوئو و رونالدینیو، بررسی عملکرد زوج‌های ٢ نفره است، نه مثلث‌های ٣ نفره.
آمار وحشتناک اتوئو و رونالدینیو از فصل ٢٠٠٥-٢٠٠٤ تا ٢٠٠٨-٢٠٠٧ در بارسلونا همبازی بودند. آنها در فصل اول روی هم ٤٢ گل زدند، فصل دوم همکاری آنها، ٦٠ گل از سوی هرکدام قهرمانی اروپا را در پی داشت. فصل سوم ٣٧ و فصل چهارم و آخر همکاری این دو مهاجم، ٢٦ گل برای بارسلونا به ارمغان آورد.
     
آی اسپورت
2015-07-01 07:59:06
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر