فهرست
مصدومیت 2ماهه؛ پرسپولیس قید جماعتی را می زند؟
مصدومیت 2ماهه؛ پرسپولیس قید جماعتی را می زند؟

مصدومیت 2ماهه؛ پرسپولیس قید جماعتی را می زند؟

آی اسپورت - در 24 ساعت گذشته شایعات مختلفی دربار مهرداد جماعتی مطرح شده. از یکطرف او را بازیکن پرسپولیس می دانند و از طرف دیگر جماعتی را به فولاد لینک کرده اند. گویا مشکل مصدومیت او و استراحت 2ماهه ای که دفاع چپ فصل گذشته فولاد باید داشته باشد باعث شده که پرسپولیس قید او را بزند. جماعتی در روزنامه ایران ورزشی درباره آخرین وضعیتش گفت: «واقعا نمی‌دانم برخی سایت‌ها چرا این خبرها را منتشر می‌کنند؟ چرا می‌گویند من با پرسپولیس مذاکره کرده‌ام؟ باور کنید من نه در تهران بوده‌ام و نه صحبتی با باشگاه پرسپولیس داشتم.»
مدافع فولاد پاسخ همه این‌ سوال‌ها را به ملاقات‌هایی که در روزهای آینده با پزشکان متخصص خواهد داشت، موکول کرد: «هنوز مشخص نیست چه زمانی می‌توانم فوتبال بازی کنم. قرار است در روزهای آینده با چند پزشک حاذق و متخصص مشورت کنم تا وضعیتم مشخص شود.»
با این شرایط آیا او در فولاد می‌ماند؟ جماعتی همه چیز درباره ماندن یا رفتن از فولاد را به جلسه‌ای که امروز  با اژدری‌زاده، سرپرست باشگاه فولاد خوزستان دارد، موکول کرد: «جلساتی با مسوولان فولاد داشتم اما قرار شد امروز در جلسه با آقای اژدری زاده تکلیفم مشخص شود.»کد خبر: 9408
     
آی اسپورت
2015-07-01 08:15:26
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر