فهرست
آرژانتین 6-پاراگوئه 1/  بالاخره آرژانتین!
آرژانتین 6-پاراگوئه 1/ بالاخره آرژانتین!

آرژانتین 6-پاراگوئه 1/ بالاخره آرژانتین!

 آی‌اسپورت – وقتی آرژانتین با گل‌هایِ روخو و پاستوره 2-0 پیش افتاد و وقتی لوکاس باریوس بازی را در دقایقِ پایانیِ نیمه‌یی اول 2-1 کرد، حسی از دژاوو به آلبیسلسته دست داد. آیا این بار هم شاگردانِ تاتا مارتینو پیروزیِ 2-0 را با تساویِ 2-2 عوض می‌کردند؟ آنخل دی ماریا، سرخیو آگوئرو و گونزالو هیگوایین در نیمه‌یِ دومِ پاسخِ منفیِ سفت و سختی به این سوال دادند، تا این بازی هیچ شباهتی به بازیِ اول دو تیم در تورنمنتِ امسال نداشته باشد.
آلبیسلسته در نیمه‌یِ دوم به رهبریِ مسی که آرشیتکتِ ویرانیِ پاراگوئه در استادیو مونیسپال بود، کاری را که مقابلِ جامایکا و کلمبیا نیمه کاره گذاشته بود، به اتمام رساند. جدا از مسی، که از هو اسکورد نمره‌یِ 10 گرفت، آنخل دی ماریا هم با دو گل و یک پاسِ گل دیگر ستاره‌یِ آرژانتین در نیمه نهایی بود. دی ماریا با این نمایش و حضورِ همیشگی و همکاریِ موثرش با مارکوس روخو در بالِ چپ، پیغامِ مهمی برایِ لویی ون گال فرستاد و هرگونه شک و تردیدی در موردِ آمادگیِ ذهنی و بدنی‌اش بود را برطرف کرد.
بدین ترتیب آرژانتین برایِ رسیدن به رکوردِ 14 قهرمانیِ اروگوئه در تاریخِ کوپا امریکا باید شنبه شب در استادیو ناسیونالِ سانتیاگو مقابلِ شیلیِ میزبان قرار بگیرد و پاراگوئه هم برایِ مقامِ سومی باید با پرو دیدار کند.
 
 
کد خبر: 9409
 
 
 
     
آی اسپورت
2015-07-01 11:16:37
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر