فهرست
مالک جدید ملوان معرفی شد:«داریوش بهشتی لرد»
مالک جدید ملوان معرفی شد:«داریوش بهشتی لرد»

مالک جدید ملوان معرفی شد:«داریوش بهشتی لرد»

آی اسپورت - شب گذشته داریوش بهشتی لرد مالک جدید باشگاه ملوان شد تا در فصل پیش رو ملوانی‌ها با یک مدیرعامل جدید کارشان را آغاز کنند. پیش از این سیروس محجوب مالک 70 درصد سهام باشگاه ملوان بود که در پایان فصل از ادامه همکاری با این باشگاه انصراف داد و مسئولان شهری از بین دو متقاضی خرید، سهام ملوان را به داریوش بهشتی منتقل کردند. به زودی اعضای هیات مدیره این باشگاه تعیین می شوند تا تکلیف سرمربی جدید ملوان مشخص شود.
داریوش بهشتی لرد متولد ۱۳۵۵ روستای لرد بخش شاهرود شهرستان خلخال و دارای مدارک دانشگاهی تربیت بدنی ، معماری و فوق لیسانس حقوق عمومی از دانشگاه تهران و در حال حاضر در زمینه عمرانی مشغول فعالیت اقتصادی است.  خبرآنلاین نیز در خصوص فردی که از او به عنوان سرمایه گذار جدید نام برده می شود نوشته است:«داریوش بهشتی لرد» نامی است که سال قبل به یکباره به عنوان مدیرعامل تیم دسته دومی «طلوع نسل ابومسلم» منصوب شد، نامی که وقتی روی موتورهای جستجوگر اینترنتی جستجو کنیم به سوابقی می‌رسیم که آرزوی نمایندگی مجلس آن هم از خلخال و اردبیل را در سر داشته و بی نتیجه مانده است.

کد خبر:9402
 
  ۱  
آی اسپورت
2015-07-01 09:29:40
نظر دهید
۱ نظر
حبیب اقبالی
پنجشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۴، ۱۶:۴۳
با سلام جناب اقای مهندس حاج داریوش بهشتی تبریکات صمیمانه ما را پذیرا باشید وموفقیتهای روز افزون ودرجات متعالی را برایتان ارزومندیم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر