فهرست
بارتومئو: بارسا در تابستان حداقل دو خرید خواهد داشت
بارتومئو: بارسا در تابستان حداقل دو خرید خواهد داشت

بارتومئو: بارسا در تابستان حداقل دو خرید خواهد داشت

آی اسپورت- جوزپ ماریا بارتومئو در مصاحبه با شبکه سه کاتالونیا اعلام کرد که این تیم در تابستان آینده حداقل دو خرید خواهد داشت .
وی در مورد جدایی پویول گفت :"‌به خاطر تعهد و مفهومی که به عنوان یک بازیکن برای ما داشت ،‌ناراحت شدم . از روندش در این باشگاه خرسند هستم . نمی دانم که در آینده چه می شود اما به بارسا باز خواهد گشت . روحیه و جاه طلبی او برای جوان ها خیلی مهم است . اگر در آمریکا بودیم ،‌پیراهنش را بازنشسته می کردیم و آن را بر سر در نیوکمپ می زدیم . پویول خودش خواست که در کنفرانس مطبوعاتی تنها باشد ."
وی در مورد گزینه های بارسا برای جانشینی پویول گفت :" دفاع وسطی که با معیارهای بارسلونا متناسب باشد ، به سختی پیدا می شود . ببینیم چه می شود .  اما حداقل دو خرید در تابستان خواهیم داشت :‌یک دفاع وسط و یک دروازه بان ."
مدیر بارسلونا در مورد بازسازی نیوکمپ گفت :"‌بارسا یک تیم زنده است که به طور مداوم در حال بازی خودش است . این کار را می کنیم چون یک ضرورت است . باید استادیومهای تیمهای رشته های دیگرمان را هم بازسازی کنیم تا در سال 2021 مدرن ترین تجهیزات جهان را داشته باشیم . " "‌و در این باره که احتمال دارد اسم نیوکمپ به یک کمپانی اجاره داده شود هم گفت:" ‌آن چه که منتشر شده صحت ندارد."
اودر مورد احتمال برگزاری انتخاب مجدد، پاسخ " خیر "‌را داد و گفت:"‌هر اتفاقی که رخ بدهد ، این تیم مدیریت به کارش ادامه می دهد . "
بارتومئو در مورد بحث نیمار گفت:"‌همه کارهای ما قانونی بود.  همه در کنار هم هستیم تا این موضوع  حل شود  راسل به خاطر مسائل شخصی جدا شد، نه مسئله نیمار. دوست داشتم که او بماند."
او در مورد آینده تاتا مارتینو گفت:" هدفمان این است که بماند اما هنوز بحثی نشده است."‌و در مورد اختلاف نظر هواداران بارسا با هم گفت:"‌در بارسا شکستگی اجتماعی وجود ندارد ، تضارب آرا وجود دارد ."

     
آی اسپورت
2014-03-05 20:15:33
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر