فهرست
تفاوت چشمگیر مظلومی با دیگر مربیان ایرانی: یک دستیارِ قوی
تفاوت چشمگیر مظلومی با دیگر مربیان ایرانی: یک دستیارِ قوی

تفاوت چشمگیر مظلومی با دیگر مربیان ایرانی: یک دستیارِ قوی

آی‌اسپورت- به طور معمول مربیان ایرانی از ترس جانشینی دستیار قوی‌ای را به همراه خود نمی‌آورند تا کار باشگاه را برای ایجاد تغییرات دشوارتر کنند. از سوی دیگری هم نمی‌خواهند قبول کنند که بهترین سرمربی‌های ایرانی در حد سطح متوسط آسیا هستند و حضور یک دستیار خارجی مطمئن‏ جایگاه خودشان را هم محکم‌تر می‌کند.
مظلومی در هر تیمی که کمک مربی‌ای قوی نداشت‏ موفق نشد و بالعکس. سرمربی آبی‌ها در چهار تیم صبای قم‏ صنعت نفت آلومینیوم هرمزگان و مس کرمان از آتیلا حجازی به عنوان کمک استفاده کرده بود که پسر ناصر خان نشان داد به مانند پدرش نباید به این سمت می‌آمد و نشانه‌هایی از یک سرمربی خوب را هیچ‌گاه نشان نداد. اما مجید نامجومطلق سرمربی خوش‌فکر و بااخلاق فوتبال‏ در کنار مظلومی رشد کرد و نامجو پس از جدایی از پرویزخان هم نشان که در آینده توانایی نامبر وان شدن را دارد. این دو بهترین نتایج تاریخِ ابومسلم را رقم زدند.  
بهترین دستیاری که مظلومی طی این سال‌ها در کنارش حضور داشت‏ کسی نیست جز هنکه آلمانی. مربی‌ای که در دوره اول حضور مظلومی در استقلال نقش پررنگی داشت. بهتاش فریبا هم در صبای قم و استقلال کنار دست مظلومی حضور داشت اما خیلی به کار این تیم نیامد و بیشتر حضورش جنبه رفاقتی و پیشکسوتی داشت. پس از آن مظلومی به همراهی یورگن گده و آتیلا در آلومینیوم هم موفق نشد و در فاصله چند ماه بعدش به همراهی مرحوم مهدی محمدی مس کرمان را به لیگ یک فرستاد.
حالا مظلومی برای این فصل هم از مجید صالح کمک گرفته. با این انتخاب هواداران استقلال می‌توانند امیدوار باشند که از هوش فنی آقا مجید استفاده کنند.


کد خبر: 9407
  ۳  
آی اسپورت
2015-07-01 14:00:25
نظر دهید

۳ نظر
emad
چهارشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۴، ۱۷:۳۱
میدونه که هیچی حالیش نیس
حسین
چهارشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۴، ۲۳:۰۴
اتفاقا حالیشه که یه دستیار قوی میاره ، اونایی که فکر میکنن خیلی حالیشونه و کسی رو نمیارن دقیقا کسانی هستن که هیچی حالیشون نیست
-
پنجشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۴، ۱۰:۵۶
پرویز کلاسیکس
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر